Ersağ’a Nasıl Üye Olurum ?

Ersağ’a Nasıl Üye Olurum ?

1-Sayfanın sağ üst köşesindeki ÜYE OL butonundan giriş yapınız.

2-Açılan sayfadaki ön bilgilendirme formunu okuyup ‘’DEVAM’’ butonuna basınız.

3-Açılan sayfada ilk olarak sponsor bilgisini doldurmanız gerekmektedir. Kullanacağınız SPONSOR NO : 405870 dir. Ersağ üyelik sistemi ile çalışan bir firma olduğu için herkes bir sponsora bağlı olarak çalışır. Direkt şirkete bağlanmak şehit ve gazi yakınları hariç mümkün değildir. Sistemi size anlatan, sizi davet eden, işi size tanıtan ve anlatan, bilgilendiren kişiye sponsor denir. Sponsor numarasını bilmeyen ve bu konuda yardım almak için  ERSAĞ müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Ersağ Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası (0258)  371 45 31

 4-Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve büyük harfle doldurmanız gerekmektedir.

5-TC kimlik numarası doğrulama sistemi mevcut olduğu için yanlış formu doldurmanız, üye olduğunuz halde tekrar üye olmaya çalıştığınızda  ya da daha önce kullanılan bir telefon numarası yazmanız halinde sistem üyeliğinizi kabul etmeyecektir.

 6- Yurtdışından üye olmak isteyenler ancak TC kimlik numarası olmayanlar için bu bilgiyi doldurmaları zorunlu değildir. Para birimi Euro ve ülke seçeneğini eksiksiz doldurması gerekmektedir. Aksi takdirde bundan sonraki yapılan işlemlerde yanlışlıklar olacaktır.

7-Doğum tarihi bilgisi doğum günlerinizde sürpriz hediyelerden yararlanabilmek adına gerekli bir bilgidir.

8- Parola bilgilerini doldurunuz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra yapacağınız her türlü işlemde üye numarası ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle parolanızı akılda kalıcı rakamlardan ya da harflerden oluşturabilirsiniz. 

9-GSM telefon numaranız zorunlu bilgidir mutlaka iletişim için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Cep telefonu bilginiz yetersiz ise kargo ile ulaşımda ya da özel durumlarda mesajınız iletilemez. Telefon bilgilerini yazarken başına ‘’0’’ yazarak ve aralarda boşluk bırakmadan 11 haneli rakamı yazmanız gerekmektedir.

11-Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ‘’DEVAM ‘’ butonuna basınız.

 12-Üye kaydınız başarıyla tamamlanmıştır, verdiğiniz cep telefonuna üye numaranız mesaj olarak gelecektir.

13-Bundan sonraki işlemlerde bu üye numarası ve belirlediğiniz parolayla sisteme giriş yapabilirsiniz. Ersağ üyelik sonrası giriş için tıklayınız

Ersağ üyelikten çıkış (Ersağ üyelik iptali)

Ersağ’a üye oldunuz ancak bir şekilde vazgeçtiniz ne yapmanız gerekiyor bilmiyorsanız işte tam da buna cevap vereceğim.Eğer yeni üye olduysanız yani ilk 3 gün içerisindeyseniz Ersağ Müşteri Temsilcisi İletişim Numarasını (0258)  371 45 31 arayarak Ersağ üyeliğinizi kolayca iptal ettirebilirsiniz.Ancak ilk 3 günü kaçırdıysanız korkmayın ay sonuna kadar herhangi bir alışveriş gerçekleştirmediğiniz takdirde Ersağ üyeliğiniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.Diğer bir durum ise biraz daha size zahmet vermekte, o da alışveriş yaptıktan sonra Ersağ üyeliğinizi iptal ettirmek isterseniz ne yapmanız gerektiği.Bu durumda şirkete dilekçe yazarak Ersağ üyeliğinizden ayrılmak istediğinizi mail veya fax yolu ile iletmeniz yeterli olacaktır ancak siz işinizi sağlama almak için fax çekmenizi tavsiye ederim.

Ersağ Fax Numarası : 0(258) 371 84 22

Peki hiçbir şey yapmasanız ne olur? Bir şey olmaz. Ersağ üyeliğiniz ilk üye olduğunuz andan itibaren hiçbir alışveriş gerçekleştirmediyseniz ay sonunda kendiliğinden silinir; alışveriş yapmışsanız eğer 1 sene sonra üyeliğiniz pasif duruma geçmektedir ve siz müdahale etmediğiniz sürece pasif olarak kalmaktadır. Bir gün gelir de tekrardan üyelinizi aktifleştirmek isterseniz 100 liralık alışveriş gerçekleştirmeniz yeterlidir.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
10 Ocak 2016
2.669 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Adike onay dedi ki:

    Merhaba Ersağcılar,
    Nereden başlasam bilmiyorum. Sadece teşekkür etmeye kalksam sabah olur 🙂 Herşeyden önce ciğerlerim bayram etti. Kocamla 1 numaralı kavga sebebimiz olan tuvalet-banyo temizliği kabusumuz sona erdiği için eşim size sonsuz müteşekkir. Erkek adam tuvalet mi yıkarmış cümlesini duymadığım için kulaklarim müteşekkir 🙂 Egzemalarından kurtulan oğlumun sırtı kaşinmaktan kurtulduğu için müteşekkir. Hele kızım; okul gezilerine sponsor olan annesinin ek gelirinin nereden geldiğini bilmenin dayanılmaz hafifliği ; sonsuz müteşekkir. Ben ise tüm bunlar için sponsorum Hacer Aydın Dilek’e hayatımın sonuna kadar müteşekkir kadar kalacağım. Eşimi, ailemi, ilişkilerimi askıya almak zorunda kalmadan hem bir işim oldu, hem harçligim oldu hem de sağlığım kurtuldu ! Daha ne olsun 😉

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu