0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ Sponsor Numarası : 405870

Ersağ Sponsor Numarası nedir?

Network marketing sistemi ile satış yapan şirketler reklam parası ödememek, toptancı ve perakendeciye kar payı vermeyerek ürünü üye yaptığı kişilerin birbirine tavsiyesi ile satmaya çalışmaktadır. Bu yüzden her üye olmak isteyeni sisteme ancak başka bir üye kendi üye numarasını yanis sponsor numarasını referans göstermesi gerekmektedir. Sizi anlıyorum ‘Bu ne saçmalık’ diyorsunuz ancak durum bu.Üyeliğin bir çok avantajı olduğu için insanlar bu durumu aşmaya çalışıyorlar.Sponsor numarası için 405870 i kullanabilirsiniz.

Ersağ Sponsor Numarası Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Ersağ sponsor numarası Ersağ üyelik avantajlarından yararlanmak için kayıt anında kullanmanız gereken bir numaradır. Sponsor numarası olmadan kayıt olamazsınız;çünkü Ersağ’a üye olabilmeniz için birinin muhakkak size referans olması gerekir;yani bir anlamda bir referans numarasıdır.

Ersağ’a kimseye üye olmadan üye olabilir miyim?

Hayır,maalesef olamıyorsunuz muhakkak bir başka üyenin referansına yani sponsor numarasına ihtiyacınız var.Sponsor numarası için örnek 405870.Bu numarayı istenilen yere yazmanız yeterlidir.

Ben Ersağ Sponsoru Olabilir miyim?

Evet,hem de kolayca.Üyeliğiniz gerçekleştiğinde Ersağ size kısa sms olarak üye numaranızı gönderir; işte bu üye numaranız aynı zamanda sizin sponsor numaranız dır. Artık siz de istediğiniz kişiyi Ersağ’a üye yapabilir ; böylece etrafınızda ürünü kullanmak isteyenlere  yardımcı olabilirsiniz.

Ersağ’a Başkasını Üye Yapmanın Karı Nedir?

Para Kazanabilirsiniz.Nasıl mı? Sponsor numaranızı kullanarak üye yaptığınız her kişi üye olduğu ay içerisinde ilk alışverişini 100 lira ve üstü gerçekleştirirse Ersağ size pirim yatırır.Bu pirim kariyerinize göre artar.

Ersağ Sponsor Numarası Lazım?

Ersağ üyelik formunda istenilen sponsor no kısmına 405870 yazabilirsiniz.

Ersağ üyelik formunu dolduramıyorum, sürekli hata veriyor.Ersağ üyelik formu nasıl doldurulur?

Ersağ üyelik formunu doldururken dikkat etmeniz gerekenler:

1-Sponsor no kısmını boş bırakamazsınız burayı 405870 yazarak geçiyoruz.

2-Ad ve soyad kısmını nüfus cüzdanımızda nasılsa o şekilde doldurmalıyız.Ancak  TÜM HARFLER BÜYÜK OLMAK ZORUNDADIR,yoksa doğru da yazsanız kabul etmiyor.

3-Doğum tarihini doğru şekilde giriyoruz ancak 18 yaşından küçükler üye olamamaktadır.

4-Doğum yeri kısmı çok önemli değil bulunduğunuz ili de yazsanız kabul oluyor.

5-Medeni durum da önemli değil hatta evli yazınca bir de eşinizin ismini falan yazın çıkıyor burayı uğraşmamak için BEKAR yazarak geçin.

6-Mesleği kısmını belirtmek zorunda değilsiniz,BİLİNMİYOR YAZABİLİRSİNİZ.PARA BİRİMİ kısmını Türkiye’den  üye olacaksanız TL olarak seçin, zaten baştan burayı hiç ellemeseniz de TL seçili şekilde duruyor.

7-Banka ve hesap bilgileri kısmını BOŞ bırakın.Burası altına yeni üyeler yapanlar için gerekli, her yeni üyenin alışverişinden dolayı Ersağ şirketi üyeyi yapana bir miktar  para yani pirim yatırmaktadır.O pirimi alabilmek için üye posta çeki nosunu veya ibanını girer.

8-Şifre kısmında istediğiniz bir şifreyi oluşturun ve altında karışık şekilde yazılmış harfleri büyük harfle yazın.

9-İletişim kısmında sadece GSM NUMARASINI BAŞINA SIFIR KOYMADAN GİRİN. Ayrıca bulunduğunuz ili ve ilçeyi işaretleyin

10-EKLE BUTONUNA TIKLAYIN! Ersağ üyeliğiniz gerçekleşmişse sayfanın üst kısmında yeşil bir dikdörtgen içerisinde üye numaranız hoş geldin mesajı ile beraber gözükecektir.Eğer yukarıda anlattıklarımdan birini hatalı yaparsanız sayfanın üstünde kırmızı harflerle yazılı olarak sorunu size iletilir,mesela Güvenlik hatası demişse anlayınki şifre kısmında TC hatası demişse bilgilerinizde bir hata veya eksiklik vardır.

Hepsi bu kadar 🙂

Ersağ’a üye olmak istiyorum ancak bilgilerimi paylaşmak istemiyorum.Üyelik formunu doldurmadan üye olabilir miyim?

ERSAĞ’A YUKARIDAKİ ADIMLARI KULLANARAK VE HİÇBİR BİLGİNİZİ PAYLAŞMADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

 

21 Haziran 2020
3.116 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim