Evden Ek İş İmkanı!

zengın fakır

Okulda hayatımız boyunca hiçbir işimize yaramayacak sayısız bilgi öğrendik.Kurbağanın iç organları,Moldova’nın başkenti vs vs.Peki okulda neden bize para ile ilgili gerçeklerden hiç bahsedilmiyor?Yıllarca okullarda çok sıkıldık ve derslerde gördüklerimiz ile gerçek dünya arasında bir bağlantı kuramadık.Ölü bir kurbağa size nasıl para kazanacağınızı öğretemez!Başkentler,dağlar,ovalar yeni bir arabayı nasıl alacağımızın bilgisini içermez.

Öğretmenlerime okulla  gerçek çek dünya arasındaki bağlantının nasıl kurulduğunu kaç kez sorduysam hep benzer cevaplar aldım : ‘ İyi notlar alır ve sınavlarda başarılı olursan sağlam ve güvenli bir iş bulmayı garantilersin. ‘Öğretmenlerime kızamam çünkü çoğu kimsenin beklentisi bu yönde: sağlam bir iş bulmak ve mali güvence edinmek.

‘Ama benim istediğim bu değil.Ben başkasının yanında çalışan biri olmak istemiyorum.Ömrüm boyunca ne kadar para kazanacağımı başka birinin belirlemesini,ne zaman çalışıp ne zaman tatile çıkacağımı söylemesini istemiyorum.Özgür olmak istiyorum,zengin olmak istiyorum.Bir işte çalışmayı istememenin nedeni de budur’ iç sesiniz size bunları haykırıyorsa artık onu baskılamaktan vazgeçin ve kulak verin.Çevreniz dikkatle bakın öyle kişiler göreceksiniz ki sıfırdan başlamış ve öğretim görmemiş olmasına rağmen bulunduğunuz muhitin en zenginlerinden biridir ve bir de çoğunluğa bir bakın yüksek öğrenimli,memur veya mevki sahibi ama ne kadar kazanırsa kazansın,ay sonunu getiremeyenler.Aradığınız yanıtları bulacağınız yer okullar değil zira öğretim sistemleri size nasıl para kazanacağınızı öğretmez.

Kendi işinizi kurmak ve yatırımcı olmak istiyorsanız tam yerindesiniz.Şimdi önünüzde iki seçenek var :

Birincisi;okula gidip,iyi notlar alıp sağlam güvenceli ve yan geliri bol bir iş bulmak.Eğer bu yolu tercih ederseniz sizi 65 yaşına dek emekli olmak için çalışan,iş güvencesini koruma kaygısı yaşayan ve yatırım fonlarından oluşan emeklilik planı yapan birine dönüşeceksiniz.

İkincisi ;Hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız iş sahibi ya da yatırımcı olmayı öğrenmeniz gerekir.

328336

Thomas Edison’un hayatını okuyanlar neden onun zengin ve ünlü bir adam olmayı başardığını hiç düşündü mü?Peki onu diğer ünlülerden ayıran neydi?

Tomas Edison zihnimizde ampulü icat eden kişidir;ancak Thomas Edison ampulü icat etmedi,yalnızca onu geliştirdi.Ondan önce başka ampuller icat edenler de vardı,ama pek kullanışlı değillerdi.Ayrıca mucitleri ampulün ticari değerini hiç düşünmemişlerdi.Kısaca icatlarını nasıl paraya çevireceklerini bilmiyorlardı,oysa Edison bunu başardı ve kullanışlı ilk ampulü icat etti;ayrıca bunu işe çevirmesini bildi.İcatlarını milyonlarca insanın yararına sundu ve General Electric gibi büyük şirketler kurdu.

Oysa Edison öğretmenleri tarafından yeterince zeki görülmediği için okuldan ayrılır ve trenlerde şeker ve dergi satmaya başlar.Böylece satıcılık yeteneğini geliştirdikten sonra çok geçmeden kendi gazetesini çıkarmaya başlar ve bu gazeteleri ile şekerlemeleri satmak için yeni çocuklar işe alır,elemanlıktan işverenliğe yükselir.Edison bir süre sonra bu işten sıkılır ve telgrafçılığa merak salar,Mors alfabesini öğrenir.Kısa bir süre sonra en iyi telgrafçılardan biri olur bu sayede şehir şehir dolaşır.Onu işadamlığına ve mucitliğe taşıyan da genç yaştaki girişimciliği ve telgrafçılı olmuştur.Ne alak derseniz anlatayım.Edison yalnızca bir mucit değildi,küçük yaşta iş sahibi olmuştu.Zengin ve ünlü olması da bu sayede oldu çünkü okul yerine gerçek dünyada işine yarayacak iş becerisi edinmekle meşguldü.Ampulün pazarlanması ve tanıtımında onu ünlü kılan işadamlığı ve telgrafçılığıydı.Telgrafı bulan kişinin nasıl başarıya ulaştığını öğrenmişti,önemli olan iş sistemiydi,satırlardan,direklerden,becerikli kimselerden ve aktarım istasyonlarından oluşan bir sistem.Daha gençken sistem kurmanın önemini kavramıştı.Çoğu kişi sistemin bir parçası olduğundan dolayı asıl tabloyu göremez.Gördükleri çalıştıkları işin değeridir,çünkü bunu görmek üzere eğitilmişlerdir.Diğer bir deyişle ormanı değil yalnızca ağaçları görürler.Sistem sahibi olmak yerine sistem için çalışırlar.

Ampulün gücü kendinde değil elektrik telleri aktarım istasyonlarından oluşan sistemle ilgiliydi.Edison’u zengin ve ünlü yapan;başkaları yalnızca ampule bakarken onun bütün tabloyu görebilmesiydi.Elektrik şebekesi olmasaydı ampulün pek bir değeri olmazdı.Zenginleri zengin yapan sistemi hem kurup hem de sahibi olmalarıdır.Mesela petrol zengini Rockefeller sadece petrol kuyularını kazarak zengin olmadı.Benzin istasyonu ağları,karada ve denizde tankerler,boru hatları kurduğu için zengin oldu.Alexander Graham Bell de telefonu icat etti ve telefon ağı sahibi olarak zenginleşti.Daha sonra radyo istasyonu ağları,televizyon istasyonları geldi her yeni icatla birlikte zengin olanlar bu yeni icadı destekleyen istasyon şebekelerini kuranlar vesahibi olanlardı.Yüksek ücret alan film yıldızları ve sporcuların zengin olması da radyo ve televizyon sayesinde oldu.

Dünyanın en zenginleri ağlar(sistemler) kurar,diğerleri ise iş aramak üzere eğitilir.

Ancak pek çok kişi başkalarını zenginleştirmek için her gün daha zor şartlarda ve daha çok çalışması gerekirken siz neden kendi ağınızı kurup yatırımınızı bu alana yaparak zenginleşmeyesiniz?Ne kadar yetenekli veya bilgili olursanız olun yeteneğiniz ve bilginizi başkaları için kullanırsanız her zaman elinizdeki ile yetinmek zorunda kalırsınız.

063684-green-metallic-orb-icon-handshake_320

Gelirinizi artırmak ve böylece mali durumunuzu zenginleştirmek istiyorsanız sizinle benzer düşüncelere sahip insanların oluşturduğu topluluklara katılın.Çoğu kimse ömrünü kendisini mali açıdan gerileten kişilerle harcar. Bu sitede aşılamak istediğim bir başka fikir de pazarlama ağı şirketlerinin sizin daha da zenginleşmenize yardımcı olacak kişilerden oluştuğudur. Zengin ve mali açıdan özgür olmak için çıktığınız bu yolda size ışık tutabilecek kişilerle işbirliği yapmanız çok önemlidir yüzden network marketing işini yapmaya karar verdiğiniz gün sponsorunuzu çok iyi seçin, sponsorunuz sizin lideriniz ve aynı zamanda sizin yol göstericinizdir. Sizi kendi ekibinizi kurarak liderlik yapmak için eğitir ve pazarlama ağı işinin inceliklerini size aktarır.

Okul hayatından beri güvenceli bir iş bulmaya odaklanmış kimseler,kurumlar  veya zenginler için çalışan biri olarak kendilerini yetiştirirler o yüzden size vereceğimiz bilgilere pek çok kişi karşı çıkacaktır. Kolay bir Karar değil elbette ancak kendi işinizi kurmak istiyorsanız kulaklarınızı tıkayın ve ilk iş olarak girmeyi düşündüğünüz pazarlama ağı şirketi için kendinize aklı başında bir sponsor seçin.

Kendi işini kurmak isteyenler kimlerle zaman harcadıklarına, kimlerin öğütlerine kulak vereceklerine dikkat etmeliler.

Ersağ Bağımsız Üye ve Sponsor vasıtasıyla kendi ürettiği temizlik ürünlerinin kullanımını tavsiye etmesiyle,ekip pazarlama üzerine inşa edilmiş kazanç sistemi ile çalışır,her üye ve Sponsora eşit ürün temini ve imkanı sunar.

Ersağ,temizlik ürünleriyle ilgili faaliyetlerine 10/06/2006 tarihinde Denizli’de başlamıştır ve 2004 yılından itibaren Denizli Ticaret Odası üyesidir.

Ersağ Sipariş Formu üzerinde bulunan (kendisi ürettiği)ürünlerin dağıtımını ve satışını yapmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.Bu ürünlerin artması yada listeden çıkarılması olasılığı vardır.

Ersağ üye ve sponsorların kullanımı veya satış yapması amacı ile çok katlı satış sistemiyle çalışmaktadır.

Ersağ şirketinde Üye/Sponsor olarak çalışanların hiç birisinin şirketle bir bağlantısı yoktur.Şirket çalışanı değildir.Bu kişiler tavsiye ederek kullanımını sağladığı temizlik ürünlerinden şirketten indirimli ürün alma hakkı ve ayrıca kariyerlerine göre de yardımcı olduğu üyelerin satışlarından prim alırlar.

Bütün üyeler,üyelik formunu doldurup imzaladıklarında,üyelik formunun arkasındaki bilgilerle beraber bu ilkeleri kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca Şirketin kendi resmi veb sayfası olan www.ersag.com.tr adresindeki üyelik şartlarını kabul etmeden üye olamazlar.

ersagkazancplani

Ersağ ile kazanmaya başlamanız için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.Üyeliğinizi aktifleştirmek için üye olduğunuz ay içerisinde 100 liralık ürün siparişi vermeniz gerekiyor,böylece üyeliğinizi aktifleştirmiş oluyorsunuz.Her ay alışveriş yapma zorunluluğunuz yoktur.Üyeliğinizi aktifleştirmediğiniz takdirde örneğin Mayıs ayı içerisinde üye olduğunuzda haziran ayı başladığında üyeliğiniz silinmektedir.Bunun nedeni sadece fiyat bakmak için,yanlışlıkla vs. nedenlerden dolayı üye olan on binlerce kişi zamanla yığılma yapmakta ve sistemi ağırlaştırmaktadır.O yüzden üyelikleri sinir;ancak bir kez üyeliğinizi aktifleştirdiyseniz siz istemedikçe bir daha üyeliğiniz silinmez.

İlk üyelikle beraber şirket size %10 indirim hakkı veriyor,aldığınız ürünleri %25 satış kârıyla satma hakkınız var, ayrıca her 100.- TL’lik siparişte
1 adet hediye ürününüz var hediye şirket tarafından belirlenmekte olan beş promosyondan birini sizin seçiminizle belirlenmektedir.Her ayın 1 ile 15 i arasını ve 16 sı ile 30 arasını kapsayacak şekilde iki dönem için beş farklı promosyon belirlenmektedir. Eğer seçeceğiniz  hediye
ürününün fiyatını 35  lira  kabul edersek kazanç miktarı şöyle olmaktadır:

%10 KARİYER : İlk 100 TL siparişinizle bu kariyere yükselirsiniz. Artık ürünleri %10 indirimli alma ve %25 satış karıyla satma hakkınız var.

%15 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 1.550.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %15 KARİYER’ine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız.

%21 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 3.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %21 KARİYER’ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından%21 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %21 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %11 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden de % 6 kazanırsınız.

ÖNCÜ YARDIMCISI (%27): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 6.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ YARDIMCISI kariyerine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %27 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %27 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan % 17 kazanırsınız. , Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 12 , %21 KARİYER’deki üyenizden de %6pirim kazanırsınız.

ÖNCÜ (%33): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 10.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ kariyerine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %33 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %33 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %23 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 18 pirim, %21 KARİYER’deki üyenizden % 12 pirim, ÖNCÜ YARDIMCISI üyenizden de % 6 pirim kazanırsınız.

Üyelerinizden ÖNCÜ seviyesine ererek sizden kopan kollarınızdan da 1.ci nesil ÖNCÜ’lerden %6 Pirim,  2.ci nesil ÖNCÜ’lerden %4, 3.ci nesil ÖNCÜ’lerden %2 almaya devam edersiniz.

%10 KARİYER
%10 Basamağında
%15 KARİYER
%15 Basamağında
%21 KARİYER
%21 Basamağında
ÖNCÜ YARDIMCISI
%27 Basamağında
ÖNCÜ
%33 Basamağında
Örnek olarak 100 TL Siparişinizde;
Ürünleri%10indirimli alırsınızÜrünleri%15indirimli alırsınızÜrünleri%21indirimli alırsınızÜrünleri%27indirimli alırsınızÜrünleri%33indirimli alırsınız
91.8 TL ödersiniz87.7 TL ödersiniz82.78 TL ödersiniz77.86 TL ödersiniz72.94 TL ödersiniz
125 TL’ye satarsınız125 TL’ye satarsınız125 TL’ye satarsınız125 TL’ye satarsınız125 TL’ye satarsınız
TOPLAM
33.2 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
37.3 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
42.22 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
47.14 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
52.06 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
AYRICA EKİBİNİZDEKİ DİĞER KARİYERLERDEN DE AĞAŞIDAKİ ORANLARDA PRİM KAZANIRSINIZ
Yeni üyeden %10 Yeni üyeden %15 Yeni üyeden %21 Yeni üyeden %27 Yeni üyeden %33
 –%10 Kariyer’den %5%10 Kariyer’den %11%10 Kariyer’den %17%10 Kariyer’den %23
 –%15 Kariyer’den %6%15 Kariyer’den %12%15 Kariyer’den %18
 –%21 Kariyer’den %6%21 Kariyer’den %12
 – – –Öncü Yardımcısı’ndan %6
  1. Kariyeri ardışık 2 (iki) ay içerisinde yaparsınız.
  2. Çıktığınız kariyerden geri düşmezsiniz.
  3. Öncü seviyesinde, kendinize bağlı Öncü’lerden prim almak için 3 ay toplam puanı 60 olmak zorundadır.
  4. Aylık aktiflik Puanı; %10 Kariyer için 1, %15 Kariyer için 2, %21 Kariyer için 3, Öncü Yardımcısı için 4, Öncü için 5 puandır. Kendi ferdi alışınız ya da o ay içerisinde yeni yaptığınız üyelerin ilk 2 puanı aktifliğinize sayılır.
  5. Aynı seviyede olan üyeler bir birlerinden pirim almazlar.Fakat puan alırlar.
  6. 1 Puan = 50 TL dir.

Ersağ-ücretsiz-üyelik-logo

Üyelik İçin Tıkla

Yukarıdaki resme veya ‘Ücretsiz Üyelik’ linkine otomatik olarak www.ersag.com.tr ücretsiz üyelik formuna yönlendiriliceksiniz.Forumdaki bilgileri büyük harfle ve eksiksiz doldurduğunuzda Ersağ tarafından cep telefonunuza üyelik numarası kısa mesaj olarak gönderilecektir.TC numaranız Ersağ tarafından devlete vergi verdiği için kullanılmaktadır;çünkü 2007 yılında çıkan yasa ile internet üzerinden satış yapan şirketlere satış yaptığı kişilerin gerçek veya tüzel kişiliğe sahip olduğunu beyan etme zorunluluğu getirrmiştir.

 

Üye olarak ürünleri %30 daha uyguna kullanabilirsiniz ..

 

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
18 Şubat 2015
1.719 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to uyelik@ersagburada.com

× Ersağ WhatsApp İletişim