Ersağ Karlı Alışveriş Sistemi

ERSAĞ Sistemi Nedir?
Dünya’da herkes, her gün alışveriş yapıyor. Alışveriş insanların hayatının en önemli kısmı haline gelmiş durumda. Aslında Dünya Alışveriş alışkanlığı üzerinde dönüyor da diyebiliriz. **Promosyonlar, özel kartlar, hediye ürünler, çekilişler, indirimler, reklâmlar….
Bu çabaların aslında hepsi Sadece şirketlerin cirosunu ve karını arttırmayı hedefleyen çalışmalardır.
Peki, alışveriş yaptığı için müşterilerine geri ödeme yapan firma var mı?
İnsanların en büyük özelliği ise sürekli birbirlerine bir şeyler tavsiye ederler. “YENİ BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ açılmış gittin mi?”…. vs vs.
Peki bu tavsiyeler paraya dönüşecek mi? Sadece reklâm yaptıkları için para kazanan müşteriler var mı?
ERSAĞ sistemi çeşitli iddialarla sizlere aşırı yüksek fiyatlı ürünleri satmayı ve sattırmayı planlayan bir Network Marketing firması değildir.
ERSAĞ sistemi hem müşterilerine alışveriş yaptıkları için, hem de çevrelerindeki insanlara reklâm yaptığı için para öder.
ERSAĞ çok özel bir mağazadır. Herhangi bir mağazaya ya da hipermarkete gidip alışveriş yaptığınızda sadece para harcarsınız. ERSAĞ ise size alışveriş yaparken para kazanma fırsatı verir.
ERSAĞ:
Büro + İnternet yoluyla + Telefonla + Faksla ile sipariş verilen mağazadır. ERSAĞ ile alışveriş yapmak zahmetsiz ve hızlıdır. Ulaşım derdiyle, park yeri problemi ile uğraşmadan, yorulmadan alışveriş yapmanızı sağlar. ERSAĞ size zaman kazandırır, çünkü siparişleriniz adresinize teslim edilir.
Çevrenizdeki kişilere ERSAĞ alışveriş sisteminin reklâmını yaptığınızda, kendinize bir ek gelir oluşturabilirsiniz. Hatta isterseniz bu sizin profesyonel işiniz bile olabilir.
ERSAĞ reklâm yaparak gelir elde etmek isteyen herkes için büyük bir fırsattır. Çünkü çevrenizdeki kişilere avantajlı alışveriş sistemini anlatarak onların da alışveriş yaparken kazanmasını sağlayabilir, Bu sayede kendinize her ay artan bir gelir sağlayabilirsiniz.
ERSAĞ sayesinde kariyer yapabilir ve hayatınıza renk katabilirsiniz. ERSAĞ size ömür boyu kontrat vererek ve oluşturduğunuz ticareti garantiye alarak size sürekli bir gelir elde etme şansını verir.

ERSAĞ Sistemi Nasıl İşler?
*ERSAĞ ürünleri : Kalitesi son derece yüksek, özel ürünlerdir. Bu ürünleri kullanabilir veya satarak kar elde edebilirsiniz. (Satış tamamen opsiyoneldir.)
Üzerinde ERSAĞ markası gördünüz tüm ürünler son derece yüksek kalitede dizayn edilmiştir. Bu ürünler piyasada bulacağınız diğer ürünlere göre daha bitkisel ve organik olup, fonksiyoneldir.
ERSAĞ’da ürün satışı sadece gelirini arttırmak isteyenler için bir opsiyondur. ERSAĞ’daki amaç günlük ihtiyaç duyduğunuz TEMİZLİK ve KOZMETİK ürünlerini alıp, evinizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.
ERSAĞ sistemi ağır kotalarla insanları çalıştırmayı hedeflemez. Tam tersine tüketim ihtiyacını ERSAĞ’dan karşılayan kişilere kazandıkları Primleri öder.
ERSAĞ’ ın amacı sadece bir seferlik alım yapan kişiler değil, sürekli alışveriş yapan bir kitle ile beraberliktir.
ERSAĞ’ da ürünler çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Bunun amacı sizlere birçok ürünü en uygun fiyatla sunabilmektir.
ERSAĞ için müşterilerinin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Bu yüzden satılan ürünlerin fiyatlarının kabul edilebilir olması son derece önemlidir.SAĞ sizlere nasıl bu kadar geri ödeme yapar? ERSAĞ sisteminde birçok maliyet yoktur. (Mağaza Karı,Sistem Yürütme Maliyetleri,Yüksek Kira Maliyetleri,Raf Kiraları,Katılım Paraları,Raf Kiraları) Bu maliyetler olmadığı için açığa çıkan karı ERSAĞ siz Danışmanlarımıza geri öder.

 

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
17 Haziran 2016
2.287 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim