ERSAĞ HELAL SERTİFİKASI

ERSAĞ HELAL SERTİFİKASI

Helal Sertifikası Türkiye De İlk Kez Gönüllü Dernekler Vasıtasıyla Kurulmuş Birkaç Kişinin Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Bir Oluşumdur. Daha Sonraları Üretici Firmaların Tüketici Ülke Ve İnsanların Gözünde Ürünlerin Tanıtımı Ve Satışı İçin İslami Kıstasların Ön Planda Tutulduğunu Hissettirip Satışların Artmasını İstemelerinden Ötürü Ülkemizde Bağımsız Ve Hiçbir Bağlayıcılığı Olmayan Şekilde İslami Helal Sertifikası Veren Firmaların Sayıları Tamamen Ranta Dayalı Artmış Ve Artmaktadır. Onun İçin Özellikle Bazı Cemaat Grubu Ya Da Mensubu Olan İnsanlar Bazı Helal Sertifikası Veren Firmaların İsimlerini Ön Plana Çıkartarak Onların Daha Güvenilir Olduğu Düşünmektedirler. Oysa Ki Gerçek Öyle Değildir. GMP Normunda Üretim Yapabilen Her Firma Ürününün İçeriğinde Domuz Geni Taşıyan Ve Alkol Kullanılmıyor İse İslami Helal Sertifikası Alabilir. Ancak Ne Acıdır Ki Ülkemizde Bugün İslami Helal Sertifikası Kendisini En Güvenilir Olarak Gösteren Firmalar Ürünün İçeriğinde Alkol ve Klor Bazlı Ürünlere Sertifika Verebilmektedir. Bu Sertifikaların Diyanet İşleri Başkanlığı Ya Da Diğer Bakanlıklarla Hiç Bir Bağlantısı Ve İlgisi Yoktur.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
11 Haziran 2017
2.753 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim