ERSAĞ FİRMASI  % 100 YERLİ FİRMADIR

ERSAĞ FİRMASI  % 100 YERLİ FİRMADIR

Ülkemizde Özellikle Şirketimizle Aynı Sektörde Faaliyet Gösteren İrili Ufaklı Firmalar İncelendiğinde Firmamız Gibi Entegre Ve Sadece Kendi Ürettiği Ürünü Piyasaya Süren Yok Denecek Kadar Azdır. Birçok Firma Kendisi Üretim Yapmadan Hazır Ürünü Kendi Markasıyla Tanıttığı Gibi Bugün Ülkemizde Faaliyet Gösteren Yabancı Firmaların Ülkemize Bir Yatırımı Yoktur. Birçoğunun Üretim Yerleri Ve Kullandıkları Araçlar Bile Kiralama Unsurudur. Bu Bağlamda Şirketimiz Kendi Öz Sermayesi İle Kendi Üretim Yerleri, Kira Değil Kendi Mülkiyeti İle Sadece Kendisinin Üretmiş Olduğu Ürünleri Değil Hizmeti En Sade Şekli İle Güvenilir Bir Durumda Tüm İnsanlığa İletmektir.

Şirketimiz 10 Yıllık Bir Firmadır. 10 Yıllık Firma Kendi Bünyesinde Oluşturduğu 8 Adet Şirketi İle Kendi Mülkiyetindeki Üretimleri İle Network Marketing Sisteminde En Etkili Firma Olma Özelliği İle Birçok Rakibini Geride Bırakmış Bir Çok Rakibinin Başaramadığını Başarıp Belgelerle De Bunu İspatlamıştır. Dolayısıyla İrili Ufaklı Birçok Firmanın, Şahsın, Hedefi Haline Gelmiş Firmamıza Cemaatci, Dinci, İsrail Destekli, Hükümet Destekli Gibi Mesnetsiz, Anlamsız, Ahlaksız İftiralar Atılmış Ve Atılmaya Da Devam Edecektir. Bununla Beraber Şirketimiz Kurumsal Bir Firmadır. Sürekli Bu Başarısından Ötürü Farklı Bakanlıklara Defalarca Şikayet Edilmiş Hepside Boş Çıkmıştır. Yine Şirketimiz Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Reklam Kuruluna Şikayet Edilmiş Tanıtım Ve İlanlarda Art Niyet Olmadan Kullanılan Bazı İbarelerden Dolayı Reklam Kurulundan Reklam Durdurma Cezası Almıştır. Bu Şu Demektir; Bu Kullanılan İbarenizi Uygun Bulmuyoruz, Bu İbareyi Kaldırın Denilmektedir. Ama Art Niyetli İnsanlar Bunu Bir Mahkeme Kararı Gibi Lanse Etmeye Çalışarak İnsanların Kafasını Karıştırmak İsteyebilmektedirler. Oysa Ki; Rakiplerimizde Dahil Olmak Üzere Birçok Firma Aynı Konuya Maruz Kaldıkları Gibi Birçok Ulusal Tv, Holding Düzeyindeki Şirketler Reklam Durdurma Değil, İdari Para Cezası Almışlardır. Yukarıda Da Bahsettiğimiz Gibi Bu O Firmanın Kötü, Ya Da Yanlış Olduğu Anlamına Gelmemektedir. Ticari Hayatın İçerisinde Bu Türlü Uygulamaların Olması Muhtemeldir.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
11 Haziran 2017
2.367 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to uyelik@ersagburada.com

× Ersağ WhatsApp İletişim