Ersağ’da işimi nasıl büyütebilirim?-4. Yazı

MERHABALAR;PEKİ TOPLANTIYA DAVET NASIL OLACAK?
Güncel hayatta insanlar birbirleriyle karşılaştıklarında klişeleşmiş cümleler kullanırlar. Biz ise reklâma başarılı başlamak için dikkat çekecek cümleler kullanacağız.REKLÂM SPOTLARI:
* ERSAĞ şirketinin yapısı, şirketin hedefleri,
* ERSAĞ ürünlerinin kalitesi,
*ERSAĞ kariyerinizin ömrünüzün sonuna kadar kimse tarafından elinizden alınamayacağı,
* ERSAĞ da yaptıklarınızı miras bırakabileceğiniz,
* ERSAĞ’da sizin başarınızın başkaları içinde önemli olması,
* ERSAĞ’ DAKİ eğitim desteği,
* ERSAĞ ile kendi işine sahip olmanın avantajları,
* ERSAĞ ile kâra sıfır riskle ortak olunabilmesi ,
Kullanabileceğiniz harika reklâm spotlarıdır. Ufkunuzu kullanarak bunlara eklemeler yapabilirsiniz ancak yaptığınız reklâmların detaysız ve kısa olması merak uyandırması açısından önemlidir. Unutmayın: “En İyi Reklâm En Çok Merak Ettirendir!” İyi bir reklâm için yerinde susmayı becerebilmelisiniz.

ÖRNEK 1:
ADAY : Selam ne haber?
ERSAĞ : Bugünlerde harikayım.
ADAY : Hayırdır?
ERSAĞ : Hayatımı tamamen değiştirecek bir şirketle ile çalışmaya başladım.
ADAY : Nasıl bir şirket ki bu bu kadar mutlusun?
ERSAĞ : Hayatımdaki birçok problemi bu şirketle çözeceğim, o kadar hızlı kariyer yapıyorum ki buna ben bile şaştım
ADAY : Nasıl bir şirket bu?
ERSAĞ : ERSAĞ kazançlı bir alışveriş sistemi.
ADAY : Nasıl yani?
ERSAĞ :sistemi kullanan herkese ömür boyu kontrat sunuyorlar. Çalışanlarının mutluluğu onlar için ilk planda. Öyle bir şirket ki ne zaman emekli olacağıma ben karar verebiliyorum. Ben bu işi bularak hayatımın fırsatını yakaladığımın farkındayım ve sevdiğim herkese de bu fırsattan bahsediyorum. Çünkü biliyorum ki benim hayatımı değiştirebileceğim gibi sende değiştirebilirsin.
ADAY : Nasıl yani biraz detay anlatsana ?
ERSAĞ : hayatımı değiştirecek kadar güçlü bir işi böyle ayaküstü anlatacağımı sanmıyorsun her halde. Bizim senin gibi sevdiğimiz dostlarımız hazırladığımız bir şirket tanıtım toplantımız var…….gün ve …………su saatte …….şurada. İstersen seninde bu toplantıya katılmanı sağlayabilirim.
ADAY : Olabilir.
ERSAĞ : Harika senin için bir rezervasyon yaptırıp gelmeni sağlayacağım. Görüşmeye gelirken yanında mutlaka bir ajanda ve kalem getir çünkü not tutman gereken yerler olacak. 15 dakika erken gelirsen süper olur, böylece sana önlerden güzel bir yer tutabiliriz.

İŞİMİZ İLE İLGİLİ REKLAM SPOTLARIMIZDAN İKİNCİ BİR ÖRNEK
ERSAĞ : Merhaba Ahmet ben ……, nasılsın?
ADAY : İyiyiyim sağol, ya sen?
ERSAĞ : Süperim ! Ahmet seni arama nedenim yakın zamanda ilginç bir işe başlamış olmam. Biliyorum çok yoğun bir programın var ve aynı zamanda çok başarılı bir iş adamısın. Bu işe bir göz atmak isteyebileceğini düşündüm. Acaba seninle bir yarım saat geçirip bunu sana gösterebilir miyim? Gelecek Salı veya Perşembe bana uygun, bunlardan birisi sana da uyar mı?

PÜF NOKTA
 Hep telefonda bilgi aktarma güdüsüne karşı direnin. Eğer kontak kurduğunuz kişi size ‘çok ilginç görünüyor, bana biraz bilgi verebilir misin’ derse, söylemeniz gereken:
 ‘‘Evet tabii ki verebilirim! Benim istediğim yarım saat seninle bir araya gelebilmek, Çünkü sana telefonda tasvir edebileceğimden daha iyi fikir verebilecek bir takım fotoğraf ve sunular yanımda bulunmakta.’’
Eğer merak karşısında kendinizi tutamayıp bilgi vermeye devam ederseniz uluorta bir yerde veya telefonda kendinizi iş anlatırken bulur ve karşınızdaki kişinin sizi veya anlattığınız önemli iş fırsatını anlama ihtimalini istemeden azaltmış olursunuz.
Susmak konuşmaktan zordur. Ama ERSAĞ’da başarılı olmak için susmayı başarmanız gerekir. Ayaküstü dahi olsa işinizle ilgili kısa reklâm cümleleri sarfedip sustuğunuzda 1-1 iş görüşmesi için gerekli davet ortamını yakalamış olursunuz. Davet ettiğiniz insanın bir iş görüşmesine geldiğini, bu iş görüşmesinin süresini, sizin fedakarlık yapıp zamanınızda feragat ederek ona bir fırsat sunacağınızı ve bu fırsatın çok az da olsa içeriğini bilmesi ve detayını merak ediyor olması gerekir.

 

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
17 Haziran 2016
2.278 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim