Ersağ’da işimi nasıl büyütebilirim?-3. Yazı

Reklâm Yapmak ve Sunum Yapmak Arasındaki Farkı ANLAYIN!
ERSAĞ sisteminin reklâmını yaparken önemli olan bildiğin her şeyi anlatmak değil, karşındaki kişinin heyecanlanıp merak edeceği cümleleri kullanabilmektir. En önemli sır yapacağınız konuşmada nerede duracağınızı bilebilmektir. Reklâm yapmanızın amacı merak uyandırmaktır.
Yapılan en büyük hatalar REKLÂM ile SUNUM arasındaki farkın bilinmemesinden kaynaklanır. Ya sadece 3 dakikalık bilgi verirsiniz, ya da ortamınız müsait ise 1 saatlik sunum yaparsınız ve adayınızı siteme kayıt edersiniz. Ayaküstü veya telefonda tüm bilgileri verirseniz, daha ilk görüşmenizde ben anladım deyip, sizin asıl önemli İş toplantınıza gelmeyecektir. Reklâm ile Sunum arasında büyük bir KARADELİK vardır ve durmayı bilmezseniz adaylarınızı tek tek yutar L
Reklâmın asıl amacı merak ettirmek olduğu için doğru cümleleri kullanıp susmak çok önemlidir. Düşünsenize televizyonlarda her gün yapılan reklâmlarda hiç detay veriliyor mu? Amaçları sadece bizim meraklanıp o ürünü marketlerden almamızı sağlamak o kadar. Ancak o ürüne ulaştığımızda ürünü tam olarak anlayabiliyoruz.
Bizimde reklâm yaparken amacımız ya onları bir fırsat toplantısına getirmek, ya da 1:1 bir görüşme için randevü almak olmalı.
İyi bir reklâm yapabilmek için reklâm yaptığınız andaki ruh halinizin pozitif olması gerekmektedir. Unutmayın siz mutlu ve pozitif değilseniz karşınızdaki kişiyi de etkileyemezseniz.
Sohbetiniz esnasında işinizden bahsedebilmek için fırsat kollayın. Yani karşı tarafa ne iş yapıyorsunuz?’ veya hangi firma ile çalışıyorsunuz?’ gibi soruları sordurabilmelisiniz. Bunu sorduklarında şunu söyleyin: ‘Ben Dünya’da benzeri olmayan bir alışveriş sisteminin pazarlama ağını kuruyorum.’ Gerçekte benim yaptığımı yapacak olursanız iyi para kazanabileceğinizi düşünüyorum. Bu günlerde 30 dk gibi bir zamanınız varsa, bunu size anlatmak isterim. Bunu çok ilginç bulacağınızı düşünüyorum.
 Bir randevu alın yada almayın sohbetinizi pozitif bir notla bitirin ve kartvizitinizi vererek şunu söyleyin. ‘Gelecek Çarşamba görüşmeyi umut ediyorum. Veya eğer çok iyi bir ek kazanç elde etme konusunda karar verirseniz lütfen beni arayın.’
demeniz çok yarar sağlayacaktır.

Tanıdıklarınız İle Kontak Kurmak !
Kontak kurarken temel amacınız fırsatınızı karşı tarafa anlatabilmeniz için size gerekli olan zamanı ayırıp, bir araya gelmeniz konusunda onda yeterince ilgi uyandırmaktır.
Kesinlikle her şeyi o anda anlatmaya çalışmamalısınız; sadece sizi dinlemek üzere bir araya gelebilmeniz için randevulaşmaya çalışın. Buna özellikle telefon kontaklarında dikkat edin.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
17 Haziran 2016
2.235 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim