Ersağ Terracotta Allık

 

Allık Nedir ?

En genel ifadeyle kadınların süs için yanaklarına sürdükleri makyaj malzemesi. Özellikle soluk bir yüze sahipseniz  süper yararlı ve yüze sevimlilik katan  bir malzeme. Allık kelimesinin  İngilizcesi “blusher”, yani “utanılmış da yanaklar kızarmış” gibi gösteren şey anlamında.

Allık Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

  1. Allık renginin ten ile uyumu çok önemlidir. Bunun için seçim yaparken rengi çok dikkatli seçmelisiniz asla yeterince aydınlık olmayan bir alanda denemeyin bile yoksa dışarı çıktığınızda insanların size garip bir şekilde bakması sizi rahatsız edebilir,kendinizi bir aynaya bakmak için koşturuyor bulabilirsiniz.
  2. Açık tenli sarışın bir kadınsanız tercihiniz pembe ve tonlarında, buğday tenli ve esmer bir kadınsanız toprak tonları ya da terracotta tercih etmenizde fayda var; ayrıca pürüzlü cilde sahipseniz detayları ortaya çıkardığı için terracotta ve benzerlerinden uzak durun!
  3. Ablak bir suratınız varsa, ya da kupkuru, cılız; allık sizin aradığınız ürün olmayabilir; ancak elmacık kemikleri düzgün olan bayanlarda  yanlara hafifçe sürülen allık çok hoş bir görüntü sağlar.
  4. Makyaj malzemenizi seçerken kaliteli markaları tercih edin (ERSAĞ tavsiyemdir), yoksa yüzünüz kraterimsi bir yapı alır. Ersağ organik ürünleri size sunan bir firmadır, belki pahalı gelebilir ancak unutmayın sağlıklı ışıl ışıl bir ifade için ünlüler milyonlar harcamakta. Ersağ ürünleri kanserojen değildir, ucuz diye peşinden gözü kapalı gidilen anlı şanlı birçok firma bunlara dikkat etmez.

Allık Nasıl Sürülür ?

  1. Allık çehrenizi çok değiştirebilecek bir ürün olduğundan dikkatlice ve abartmadan kullanmanız gerekir yoksa ibiş, palyaço gibi saçma sapan yakıştırmalara maruz kalabilirsiniz. Amaç allık sürdüğünü belli etmeden yüzüne doğal bir renk vermektir! Allığın yukarı kısımda bittiği seride hafifçe aydınlatıcı geçmek doğal ve ışıltılı  görünüme sahip olmanızı sağlar.
  2. Doğru kullanıldığında fark yaratan makyaj malzemelerinden biri, direkt photoshop etkisi, hem de kolaycacık yapılabilir; fakat doğru rengi bulup çok sürmemek ve yüzde fazla dağıtmamak şartıyla. Parlak ve simli allıklardan uzak durun eğer çok iddialı değilseniz.
  3. Allığın en çok yakıştığı bölgemiz elmacık kemikleridir, elmacık kemikleri çıkık olmayan oval yüzlüler için allığın direkt ön yanak bölgesine sürülmesi daha uygundur.
  4. Allığın kendisini en güzel gösterdiği tamamlayıcı diğer makyaj malzemeleri  pudra veya fondötendir.
  5. Sivri ve üçgen allık gülümsediğinizde yanağınızdaki en yüksek noktaya sürülmeli, oval yüzlerde elmacık kemiklerinin hemen altına sürülmeli, kare yüzlerde ise normal sürülüp şakaklara doğru çekilmelidir.
  6.  Fırçayla sürülen allık  istediğiniz gibi tüm gölgelemeleri vs. yapamayabilirsiniz, krem formda olanları tercih edebilirsiniz.

 

 

 

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
05 Ekim 2019
139 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu