Ersağ yeni doğan bakım seti

Yeni doğan bebek için alkol ve paraben içermeyen ıslak mendili,kimyasal içermeyen bebek şampuanı ve bebek yağı ile Ersağ bebğiniz için en iyi tercih olacaktır.Ersağ içeriğinde kullandığı bitki extratlarını sertifikalandırmıştır.Bebek şampuanında kullanılan Ritha bitkisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve belgelidir.Ersağ ürünleri Helal sertifikasına sahiptir ve içeriğinde alkol ve domuz yağı ve domuzdan elde edilen herhangi bir içerik barındırmaz..Eco-Cert ve Eco Label olmak üzere iki adet uluslararası geçerliliğe sahip çevre dostu sertifikası vardır.Bu ürünlerin içeriğinde herhangi bir doğaya zarar veren içerik olduğunda sertifika verilmemektedir.Ersağ ürünlerinin içeriğinden ambalajındaki mürekkebe kadar Denizli’deki kendi tesislerinde üretilmektedir ve yüzde yüz yerli sermayedir.Ersağ kullanarak bebeğiniz için en iyi tercihi yaparken ayrıca paranızın da ülkenizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Üye olmak için sol taraftaki foruma bilgilerinizi bırakmanız yetyerlidir ya da sağ tarafta nasıl üye olurum kısmını okuyarak kendiniz de üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiklerimiz sözde değil belgelidir.İşte sertifikalarımız:

ritha_markaHELAL 001(1)ecosertersagavrupa

Ersağ Bebek Bakım Seti

163186207

Uzun süre kullanmak zorunda kalacağınız bu üye olarak %20 daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.Böylece hem 100 liralık alışverişlerinizde kargo ücreti vermezsiniz hem de bir adet hediye ürüne sahip olursunuz.Fiyatları görmek için üye olmanız gerekmektedir.Üyelik ücretsizdir ve herhangi bir bağlayıcılığı yoktur,dilediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
21 Haziran 2015
3.248 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu