Ritha Nedir ve Rithanın Faydaları Nelerdir?

Ritha

RİTHA nedir? Rithanın faydaları nelerdir?

Nesil Temizlik Ritha (Sapindus Mukorossi, Sapindus Emarginatus,

Sapindus Trifoliatus, soapnut)

emetiE Ürünü

Soapnut ağacı, ritha: Hindistanda yetişen bir ağaçtır.Ayrıca sabun somun ağacı olarak bilinen Asya ve alt tropikal bölgelerin en önemli ağacıdır. Meyveleri Temmuz, Ağustos ta görülür ve Kasım, Aralık aylarında olgunlaşır. Ritha ahşap sert ve açık renk sarıdır. Çinli köylüler geleneksel sabun yapmak için kullanırlar. Ritha cilde sürüldüğünde cildi güzelleştirir, çilleri giderir. Sıvı sabun ve şampuan olarak kullanılır. Hindistan da ve Nepal de uzun zamandır ritha ile çamaşırlarını yıkarlar.Aslında meyve cilt ile temasında cildi besleyip iyi geldiği için kırsal halk tarafından çok değerlidir. Halk doğal olarak üretilen şampuanla saçlarını yıkarlar. Ayrıca yün çamaşırları bununla yıkarlar.

Batı dünyasında yıkama yapmak için ürünler kimyasal katkı maddeli ve çevreye zarar veren maddeler içermektedir. Ritha, ev temizliği için, insan temizliği için idealdir. Evcil hayvanlara karşı kalkandır. Enfeksiyon ve böcek sokmalarına karşı kalkandır. Ayrıca cildi besler,yumuşatır pürüzsüz bir hal almasını sağlan Çatlamış elleri onarır. iki hafta içinde göze çarpan yenilik, pürüzsüz cilt ve kökleşmiş işaretlerin kaldırılması tespit edilmiştir. Saç bakımı

kepek önleyici, saç ve vücuttaki parazit ve bit önleyici olarak son derece etkilidir. Saç dökülmesini azaltır. Ritha egzama, kronik kaşıntı ve gibi cilt şikayetleri için doğal ve etkili bir tedavi olarak kullanılır. Kimyasal deterjanlardaki gibi optik beyazlatıcılar olmadan bembeyaz yapar. İpek ve yünlüleri yıkamak için özeldir. Mutfakta ritha çok değerlidir, tabak çatal bıçak ve yağlı tava çok rahat temizlenir ve bulaşık makinası dostudur. Diş temizleme, mücev-her parlatma, cam temizliği, boya ve hatta araba yıkamada çok etkilidir. Bitki sprey olarak püskürtüldüğünde haşere, yaprak biti, karasinek de dahil olmak üzere kullanılan ortamdan uzaklaştırır. Özellikle alerjik olan insanlar için, nöro-dermatit yakınan ve hassas ciltler için kimyasal deterjanlar genellikle hastalığı artırıcı rol oynar. Ayrıca bazı deterjanlar alerjen içerir. Ritha ile doğallığın kay-fini yaşayacaksınız. Diş çürüklerinin tedavisinde çok önemlidir. Yağlı sg8ifdj

temizler, saç toniği ve saç temizleyici olarak kullanılan zengin ve doğal bır köpüktür. Saçı temizler,besler ve parlaklık kazandırır.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
27 Nisan 2015
2.347 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu