Ersağ Ürünleri Etiket Bilgisi

Ersağ Ürünleri Etiket Bilgisi

Üretmiş Olduğumuz Temizlik, Kozmetik Ve Gıda Takviyelerinin Üzerlerinde Parti Numarası Ve Üretim Tarihinin İlgili Bakanlık Gereği Etiketin Üzerinde Basılı Matbu Halinde Değil Ambalaj Üzerine Sonradan Vurulma Zorunluluğu Vardır. Çünkü Herhangi Bir Üründe Sorun Olduğunda Piyasadan Toplatılabilmesi İçin Ürünün Tamamı Hangi Parti Numarası Ve Hangi Gün Üretildiğinin Tespiti İçin Böyle Yapılmaktadır.

Yine Ürünlerin Son Kullanma Tarihleri Etiket Üzerinde Gösterme Zorunluluğu Vardır. Temizlik ve Kozmetik ürünlerinde, Ürünün Üzerinde Bulunan Kapak Şeklinin İçerisinde “ 12 M” yazmaktadır ve Kapağı Açık Durumdaki Şekille Gösterilmektedir. Bu Şu Anlama Gelmektedir; Ürünün Son Kullanma Tarihi Kapak Açıldıktan Sonra 12 Aydır. Gıda Takviyelerinde ise Son kullanma tarihi ayrıca ambalaj üzerinde belirtilmektedir.

Kozmetik Ürünlerinde Ürünün Özelliğini Tanıtan Kısaca Bir Bilgi Ve Bileşenleri Yer Almak Zorundadır. Temizlik Ürünlerinde ise Ürünün Özelliğini Tanıtan Kısaca Bir Bilgi Ve Bileşenlerinin yanı sıra “Tüketicinin Dikkatine” bölümü içerisinde ayrıca uyarı ifadelerinin yer alma zorunluluğu vardır. Kozmetik Ürünlerinde Kullanılan Hammaddeler Tüm Dünyada Geçerlilik Ve Tüm Dünyanın Aynı Dille Tanımlaması adına ( INCI) İnci Numaraları İle yer almakta iken Temizlik Ürünlerinde Noniyonik, Anyonik Gibi İsimlerle Adlandırma Zorunluluğu Vardır. Noniyonik Genelde Köpürmeyen Hammaddelerdir, Anyonik İse Köpüren Hammadde Girdileridir. Ayrıca İlgili Bakanlığın Etiket Mevzuatına Göre Ürününüz Ne Olursa Olsun Tüketicinin Dikkatine Bölümü Sizin İstediğiniz Şekilde Değil Etiket Kanuna Göre Yazılma Zorunluluğu Vardır.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
11 Haziran 2017
2.433 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu