0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ Para İadesi Yapıyor mu?

para-iade

Ersağ ürünleri ile igili bir sorun yaşadıysanız veya ödeme yaptıktan sonra caydıysanız ve Ersağ üyesiyseniz;

 

Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar.Sözleşmede, hizmetin ifasının 7 günlük süre dolmadan yapılması kararlaştırılmışsa, tüketici ifanın başlayacağı tarihe kadar cayma hakkını kullanabilir.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar satıcı veya sağlayıcıya aittir

Yukarıda ERSAĞ firmasının kendi sözleşmesinin 7. maddesinde açıkça 7 iş günü içerisinde caydığınız taktirde paranızın iade edileceği belirtilmiştir.

Önemli noktayı kaçırmayın! Ersağ üyesi olmanız gerekmektedir şayet siz pazarlamacılardan ve gittigidiyor,sahibinden gibi siteler üzerinden satış yapan şahıslardan ürün almışsanız paranızın üzerine bir bardak su için derim.Üyelik işlemi ücretsizdir ve size Tüketici Hakları Kanunu’ndaki haklarınızı kullanma hakkı verir;ayrıca ürünleri indirimli alır,kampanyalarda verilen bedava ürünlere de sahip olabilirsiniz.

 

11 Nisan 2015
3.034 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim