untitled

ERSAĞ, DENİZLİ’DE KURULAN BİR TEMİZLİK VE KOZMETİK
ŞİRKETİDİR;AYRICA DENİZLİ TİCARET ODASINA KAYITLI DEVLETİNE VERGİSİNİ VEREN YÜZDE YÜZ YERLİ BİR FİRMADIR.


ERSAĞ ÜRÜN AMBALAJLARI, HATTA AMBALAJINDA KULLANILAN MÜREKKEPLER  BİLE GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.TÜRKÇEV’E ÜYE ULUSLAR ARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN ECO-CERT SERTİFİKASINA SAHİP ÇEVRECİ BİR FİRMADIR.

İÇİNDEKİ RİTHA BİTKİSİ SAYESİNDE ANTİBAKTERİYEL, YUMUŞATICI, KİREÇ ÖNLEYİCİ ÖZELLİKLERİ BULUNUR VE BUNUN GİBİ 55 ETKEN İÇERİK VARDIR.SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLI BİR ÜRÜN OLUP İSLAMİ HELAL SERTİFİKASINA SAHİPTİR.

İSO KALİTE BELGELERİNE VE KALİTELİ ÜRETİM BELGESİNE  SAHİPTİR.ÜRÜNLERİNİN İÇERİĞİNDE KORUYUCU MADDE OLMADIĞINDAN DOLAYI SİZ SİPARİŞ VERDİĞİNİZ GÜN SİZİN İÇİN ÜRÜNÜ ÜRETEREK MAĞDUR OLMANIZI ENGELLER.ERSAĞ ÜRÜNLERİNİN AMBALAJINA KADAR HEPSİNİ KENDİSİ ÜRETİR.

ERSAĞ ÜRÜNLERİ KONSANTRE OLDUĞU İÇİN UZUN SÜRE KULLANABİLİRSİNİZ.

ERSAĞ ÜYELİK ÜCRETİ,AİDATI GİBİ HERHANGİ BİR BEDEL ALMAZ VE TAMAMMEN ÜCRETSİZDİR.

ERSAĞ’A ÜCRETSİZ ÜYE OLARAK ÜRÜNLERİ %20 İNDİRİMLE KULLANABİLİRSİNİZ;AYRICA 100 LİRAYA 1  PROMOSYONA 150 LİRAYA İSE 3 PROMOSYONA HAK KAZANIRSINIZ!
ERSAĞ ÜRÜNLERİ HER EVE GİREN ZARURİ İHTİYAÇLARDIR,ÜYE OLARAK ÜRÜNLERİ %20 İNDİRİMLİ OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ GİBİ KENDİNİZE ÜYE YAPARAK PRİM KAZANABİLİRSİNİZ YA DA ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ SATIŞ YAPARAK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.ERSAĞ  KENDİ İŞİNİZİ KURMANIZ İÇİN GÜZEL BİR FIRSATTIR.

ERSAĞ üretmiş olduğu ürünlerin içeriğinde kullanılan bazı girdiler organik kimyasaldır.Örneğin 1 Litrelik ürünümüzün içerisinde 0,6 dan başlayarak organik kimyasallar bulunmaktadır.Dolayısıyla içerisindeki diğer bileşenler organik ve bitkisel içerikten ibarettir.Ancak bir ürüne  doğal yada bitkisel diyebilmemiz için hiçbir sentetik işlemden geçmemesi gerekmektedir.Dolayısıyla ürünlerimize %100 doğal yada bitkisel demek yanlıştır.

ERSAĞ’A VERECEĞİNİZ PARANIN AYNISINI HAYATINIZI MAHVEDECEK ZEHİRLER İÇİN ÖDEMEYİN,ÜYE OLARAK HEM İNDİRİMLİ ÜRÜN KULLANIN HEM DE BEDAVA ÜRÜNLERE SAHİP OLUN.YILLARCA ALDIĞINIZ DETERJANIN FİYATI HİÇ DEĞİŞMEZKEN ERSAĞ’A ÜYE OLDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN İNDİRİMLİ OLARAK ÜRÜNLERİ KULLANMAYA BAŞALAR AYRICA HEM DAHA AZ ÖDEYEREK BEDAVA ÜRÜNLERE DE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.NEDEN DAHA FAZLA ÖDEYEREK SAĞLIĞINIZI RİSKE ATASINIZ?

KARAR SİZİN?

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
21 Şubat 2015
2.375 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu