0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ Karlı Alışveriş Sistemi

Ersağ Karlı Alışveriş Sistemi

Temizlik ve Kozmetik Ürünlerini Neden Marketten Almamalıyım?
Dünya’da herkes, her gün alışveriş yapıyor. Alışveriş insanların hayatının en önemli kısmı haline gelmiş durumda. Aslında dünya alışveriş alışkanlığı üzerinde dönüyor da diyebiliriz. Promosyonlar, özel kartlar, hediye ürünler, çekilişler, indirimler, reklâmlar….

Bu çabaların aslında hepsi sadece şirketlerin cirosunu ve karını arttırmayı hedefleyen çalışmalar.
Peki, alışveriş yaptığı için müşterilerine geri ödeme yapan firma var mı? Burası önemli. Konuyu detaylandıralım biraz daha.İnsanların en büyük özelliği ise sürekli birbirlerine bir şeyler tavsiye etmesi. “YENİ BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ açılmış gittin mi?”…. vs. vs.Peki bu tavsiyeler paraya dönüşecek mi? Sadece reklâm yaptıkları için para kazanan müşteriler var mı?

ERSAĞ sistemi çeşitli iddialarla sizlere aşırı yüksek fiyatlı ürünleri satmayı ve sattırmayı planlayan bir Network Marketing firması değildir.ERSAĞ sistemi hem müşterilerine alışveriş yaptıkları için, hem de çevrelerindeki insanlara reklâm yaptığı için para öder. ERSAĞ çok özel bir mağazadır. Herhangi bir mağazaya ya da hipermarkete gidip alışveriş yaptığınızda sadece para harcarsınız. ERSAĞ ise size alışveriş yaparken para kazanma fırsatı verir. Yani her üyenizin yaptığı alışverişten pirim elde edersiniz.

ERSAĞ:
Büro + İnternet yoluyla + Telefonla + Faksla ile sipariş verilen mağazadır. ERSAĞ ile alışveriş yapmak zahmetsiz ve hızlıdır. Ulaşım derdiyle, park yeri problemi ile uğraşmadan, yorulmadan alışveriş yapmanızı sağlar. ERSAĞ size zaman kazandırır, çünkü siparişleriniz adresinize teslim edilir.

Çevrenizdeki kişilere ERSAĞ alışveriş sisteminin reklâmını yaptığınızda, kendinize bir ek gelir oluşturabilirsiniz. Hatta isterseniz bu sizin profesyonel işiniz bile olabilir.ERSAĞ reklâm yaparak gelir elde etmek isteyen herkes için büyük bir fırsat. Çünkü çevrenizdeki kişilere avantajlı alışveriş sistemini anlatarak onların da alışveriş yaparken kazanmasını sağlayabilir, bu sayede kendinize her ay artan bir gelir sağlayabilirsiniz.
ERSAĞ sayesinde kariyer yapabilir ve hayatınıza renk katabilirsiniz. ERSAĞ size ömür boyu kontrat vererek ve oluşturduğunuz ticareti garantiye alarak size sürekli bir gelir elde etme şansını verir.

ERSAĞ Sistemi Nasıl İşler?
*ERSAĞ ürünleri : Kalitesi son derece yüksek, özel ürünlerdir. Bu ürünleri kullanabilir veya satarak kar elde edebilirsiniz. (Satış tamamen opsiyoneldir.)
Üzerinde ERSAĞ markası gördünüz tüm ürünler son derece yüksek kalitede dizayn edilmiştir. Bu ürünler piyasada bulacağınız diğer ürünlere göre daha bitkisel ve organik olup, fonksiyoneldir.
ERSAĞ’da ürün satışı sadece gelirini arttırmak isteyenler için bir opsiyondur. ERSAĞ’daki amaç günlük ihtiyaç duyduğunuz TEMİZLİK ve KOZMETİK ürünlerini alıp, evinizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.
ERSAĞ sistemi ağır kotalarla insanları çalıştırmayı hedeflemez. Tam tersine tüketim ihtiyacını ERSAĞ’dan karşılayan kişilere kazandıkları pirimler öder.
ERSAĞ’ ın amacı sadece bir seferlik alım yapan kişiler değil, sürekli alışveriş yapan bir kitle ile beraberliktir.
ERSAĞ’ da ürünler çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Bunun amacı sizlere birçok ürünü en uygun fiyatla sunabilmektir.ERSAĞ için müşterilerinin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Bu yüzden satılan ürünlerin fiyatlarının kabul edilebilir olması son derece önemlidir.

Ersağ sizlere nasıl bu kadar geri ödeme yapar? ERSAĞ sisteminde birçok maliyet yoktur. (Mağaza Karı, Sistem Yürütme Maliyetleri,Yüksek Kira Maliyetleri, Raf Kiraları, Katılım Paraları, Raf Kiraları) Bu maliyetler olmadığı için açığa çıkan karı ERSAĞ siz sponsorlarına geri öder.

 

17 Haziran 2016
2.704 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim