Ersağ Başarı Hikayeleri

basari

Denizli Çivril doğumlu iki çocuk babasıyım. 25 yıl Devlet memurluğu yaptıktan sonra emekliye ayrıldım. Yıllarca farklı şirketlerde aktif pazarlama yaptım. O dönemde çalışmış olduğum hiçbir firmadan ‘‘ Keşke bu işi yapmasaydım.’’ Dediğim bir iş olmadı. Benim için öncelikle yapacağım işte ürünler kadar çalıştığım firmanın geçmişi, çalıştığım firmanın geleceği bakışı, projeleri ön plandadır. Yıllarca bu sektörün içerisinde olduğum için çok yorulduğumu hissettim. Ve hiçbir iş yapmamaya karar verdim. Eşim ve ben emekli, kendi evim ve arabam olan maddi sıkıntıları olmayan bir kişi olarak, aktif pazarlama ve Network Marketing sistemlerinin beni yorduğunu düşünmüştüm.

Ersağ Şirketi’nin Kurucusu ve Yöneticisi olan Sayın BEKİR SARI ’yı çok iyi tanıyordum. Ailecek birlikte görüştüğüm bir kişi olduğu için çalışmalarından ve projelerinden hep haberim vardı. Kendisini tebrik ediyordum. Ersağ Şirketi 2006 yılında ürünlerini üretmeye başlamıştı. Bende ürünlerini o dönemde kullanıyordum. Eşim her bayanda olduğu gibi temizlik tutkunu idi. Her fırsatta eşim Ersağ firmasının ürünlerini Konsantre oluşundan dolayı daha ucuza geldiğini, eskisi kadar temizlik yaparken yorulmadığını, daha önceki temizlikte ellerinin tahriş olduğunu, hatta tuvalet ve banyo temizliğinde tıkandığını, ancak Ersağ ürünlerinin hiçbirinde bunları yaşamadığını söyledi.

Eşimin boynunda et beni vardı. Her gün düzenli olarak vücut losyonu kullanıyordu. İlerleyen zamanlarda rahatladığını gördük. Yine kızım yüksek topuklu ayakkabı giydiği için her gün  topuklarının ve parmaklarının ağrıdığını söylerdi. Bir gün Ersağ Masaj Losyonunu ayaklarına sürmüştü. Ayaklarının rahatladığını söyledi ve düzenli olarak kullanmaya başlamıştı. Zaten Ersağ ürünlerini kullanıyorduk fakat bu güzellikleri görünce benim Ersağ ürünlerine olan ilgim daha çok arttı.

Çünkü Ersağ ürünleri ilaç değildi. Ersağ ürünlerinin hiçbirisinin tedavi edici özelliği yoktu. Ersağ ürünleri temizlik ve kozmetik ürünleriydi. Buradan yola çıkarak temizlik ürünlerinin içeriğindeki RİTHA BİTKİSİ’Nİ araştırdım. Temizlik ürünlerinin içeriğinde kullanılan RİTHA Bitkisi’nin antibakteriyel bir bitki olduğunu kozmetik ürünlerinin içeriğinde kullanılan bazı bitki extratlarının Alternatif  Tıpta yardımcı malzeme olarak kullanıldığını okudum. Araştırmam bununlada bitmedi. 70’e yakın ürün çeşidi olan Ersağ üretmiş olduğu ürünleri kendisi mi üretiyordu? Bunu araştırdım ve bizzat  üretim yerlerinde gördüm; ‘ Tüm üretimler kendilerine aitti.’

Bu ürünler Sağlık Bakanlığı’ndan izin alınarak mı üretiliyor? diye şahsen Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’ne müracaat ederek ürünlerin izinli olduğunu gördüm. Ersağ firmasının üretmiş olduğu temizlik ürünlerinin içeriğinde deterjanlarda kullanılan FOSFAT maddesinin olmadığı söyleniyordu. Fosfat’ın ne olduğunu çevreye zararlarını araştırdım. Ersağ Şirketi’nin fosfatla ilgili analizlerine baktım. Ve kendilerine teşekkür ettim. Merakım bunlarlada sınırlı kalmadı. Binlerce insan ‘Ersağ Firmasını  ve ürünlerini niçin bu kadar çok seviyor?’ diye araştırdım. Öncelikle fabrikasında çalışan kişilerin bazıları ise gerçekten ihtiyacı olan hatta öksüz ve yetimlerdi.

Anladım ki; Ersağ Firmasının önceliği ihtiyacı olanlara iş imkanı sağlamaktı.

Üye müşterilerinin bir çoğu tek maaşlı asgari ücretle çalışan evi kira olan insanlardı. Ancak bu insanların ekonomik özgürlükleri değişmiş, kendilerine güven gelmiş, evleri huzurla dolduğunu gördüm. Benim yıllarca yapmış olduğum ‘‘Yoruldum ve artık yapmayı düşünmüyorum’’ dediğim iş gibi değildi. Ersağ ürünleri her evde kullanılan ve ihtiyaç olan temizlik ürünleriydi. Dolayısıyla üründen alan kişilerin zarar etme şansı yoktu. Sizi yoran bir iş değil.

Aksine motivasyonunuzu artıran bir iştir.

İşte o gün karar verdim ve işe başladım. Hiç yorgunluk hissetmedim. Hiç bıkmadım ve usanmadım. İnsanların mutluluktan gülen gözlerini gördükçe çalışmalarımı dahada artırdım. Binlerce kişinin mutlu olmasına, kazanmasına, sağlıklı yaşamasına, katkıda bulundum. Kariyerimi tecrübemi tüm mesaimi Ersağ’a adadım. Çok mutluyum.

Çünkü ülkemin göz bebeği olan ERSAĞ  Firmasıyla ülkeme hizmet ediyorum.

 KEMAL KARATAŞ 

 DENİZLİ

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
01 Mayıs 2015
2.646 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu