Kedi Pençesi Nedir ve Faydaları Nelerdir?

Kedi Pençesi Nedir ve Faydaları Nelerdir?

KEDİ PENÇESİ inanılmaz 4 etkiye sahiptir:

* Bağışıklık sistemini güçlendirir.

* Hücre düzeyinde toksin ve tuzları temizler; su-tuz metabolizmasını normalleştirir.

* Sindirim sistemine mükemmel şekilde etki eder.

* Karaciğer hücrelerini yeniler ve gençleştirir.

* Radyasyon ve kemoterapinin yan etkileri en aza indirir,

* Kan sağlığını pekiştirir,

* İltihap oluşumunu engeller,

* Sindirim kanalını ve karaciğeri temizler,

* romanoid artrit üzerinde etkili faydalar sağlar.

 

1) KEDİ PENÇESİ + Unkaria tomentosa

(Organizmadaki hücreleri temizler, vücuda sağlık katar) Vücut atıklardan, toksinlerden, tuz kütlelerinden derinlemesine temizler, bağışıklık sistemini onarır, ur oluşunun engeller. Radyasyon ve kemoterapinin yan etkileri en aza indirir, kan sağlığını pekiştirir, iltihap oluşumunu engeller, sindirim kanalını ve karaciğeri temizler. Alerjik deri hastalıkları, bronşiyal astım hastalığı, artroz, erkek ve kadın cinsel organlarının iltihapların tedavisinde etkilidir. Eklem ve romatizma ağrılarını hafifletir..Sinir sistemi rahatsızlıkları ve tüm vucudun rahatlatılması için en iyi sinir yatıştırıcı bitkilerden biridir. Ayrıca ağrı kesici, mide yatıştırıcı, gaz giderici, teskin edici, hipnotik ve tansiyon düşürücü ve anti bakteriyal etkilere sahiptir.

Kedi Pençesi otu en çok sinirlilik, depresyon, korku, endişe, sinir harabiyeti, histeri, kuruntu, vehim, sinirsel tansiyon ve uykusuzluk hallerinde etkilidir.

2) Bağışıklık: Bu, bizim koruyucu kalkanımızdır.

3)Hücre düzeyinde toksin ve tuzları temizler; su-tuz metabolizmasını normalleştirir. İdrarla beraber çıkan tuzlar, idrarı her renge boyayabilir

4)sindirim sistemine mükemmel şekilde etki eder. Sindirim sisteminin uzunluğu 25 m.dir, hücrelerden yapılmıştır ve hücreler de küçük tüycüklerle kaplıdır. Sindirilen yiyecekler, tüycükler tarafından emilir ve kana geçer, sindirilmeyenler kalın bağırsağa geçer. Eğer tüycükler birbirine yapışırsa emilme olmaz ve kana hiçbir şey geçmez, yiyecek kalın bağırsağa geçer. Niçin böyle olmaktadır ? Çünkü biz doğanın bizim için öngörmediği yiyecekleri yiyoruz. Örneğin : Beyaz ekmek. Buğday öyle işlemlerden geçirilmiştir ki hiç bir besi değeri kalmamıştır, Sadece bir tutkal gibi bağırsaktaki tüycükleri birbirine yapıştırır. Ekmek, mide salgılarının etkisiyle bir macuna dönüşür, sindirilmeyen yiyecek kalıntıları burada birikir, dışkıdan taşlar oluşur ve insanların karınları muazzam şekilde büyür.

5)KEDİ PENÇESİ kalın bağırsakları zımpara kağıdı sürülmüşçesine temizler. Eski hücreler temizlendikten sonra her 3-5 günde yeni hücreler oluşur (eskiler temizleninceye kadar yeni hücre oluşmaz ) Kedi pençesi işte bu eski hücrelerin temizlenmesini de sağlar. Eski hücreler yiyeceklerin %75’ini ememez, bütün bunlar tuvalete atılır. Bu yüzden Kedi pençesi yiyeceklerimizde ekonomi yapmamıza yardım eder. Kedi pençesi daha az yememize ve daha çabuk doymamıza yardım eder.

6)Karaciğer hücrelerini yeniler ve gençleştirir Karaciğer: Filtre görevi yapan ana organdır. Karaciğer hücreleri vücudumuzu enfeksiyonlardan korur.

7)KEDİ PENÇESİ  anti kanser etkisi Kedi pençesi’nin anti kanser etkisi, köpekbalığı kıkırdağından elde edilmiş ürünlere göre daha fazladır. Sadece 4 cins köpekbalığının kıkırdak dokusu anti kanser etkiye sahiptir. Kedi pençesi otu anti kanser etkisi köpekbalığı kıkırdağına göre 50 kat daha fazladır.

8)Biz 30 yaşına kadar, özellikle hücre düzeyinde kanser hücreleri taşıyabiliriz. Fakat bunun ne zaman patlak vereceğini bilemeyiz. Örneğin sinirsel stres altında kadınlardaki meme hastalıklarının %50 si kansere dönüşmektedir. 

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
11 Haziran 2017
8.901 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu