0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ Sarı Kantaron

(Karnıyarık Otu) (Kod: 2007) Satış Fiyatı:143,69₺ /-/ Üye Fiyatı:114,95₺ --- (Sarı Kantaron) (Kod:2008) Satış Fiyatı:96,30₺ /-/ Üye Fiyatı:77,04₺

 

Fiyatını merak ettiğiniz ürüne ait görselin üzerine tıklayarak öğrenebilirsiniz!

Ersağ Sarı Kantoron

Ürün Kodu /Ağırlığı

Kod : 2008 / 30 kapsül / 460,20 mg.

Ersağ Sarı Kantoron Kullanım Alanları ve Özellikleri Nelerdir?

Ersağ Sarı Kantoron takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Sarı kantoron içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Bileşen adı – 1 Kapsül

Sarı Kantaron Extraktı – 460,20 mg

Ersağ Sarı Kantoron Nasıl Kullanılır?

Gıda takviyesi olarak yetişkinler için günde 1 tane kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No : TR-20-K-010657 ile Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Sarı Kantaron Onay Numarası: 000174-06.07.2015

Ersağ Sarı Kantoron takviye edici gıda olarak Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Emniyet bandı kopmuş ambalajları satın almayınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

21 Haziran 2020
5.186 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. teke tek dedi ki:

    merhaba tamamıyle tevafuk olarak birinin tavsiyesiyle tek bir tane kullandığım sarı kantoron inanılmazdı. asla yol a dayanamayan sürekli kusan şiddetli başağrıları yaşayan ben.14 saat yolu güle oynaya gittim. anladımki mr la bile tetkk konulamayan başağrılarım strestenmiş.. ama kantoonun yaptığı etkiyi en kvvutli ilaçlar bile yapamıyor.. bir arkadaşmdüzenli kullanıyor ve aşırı psikolojık sorunları vardı şu an hiç bir sorunu kalmadı…

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim