0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ Ginkgo Biloba

(Kod:2005) Satış Fiyatı: 142,14₺ /-/ Üye Fiyatı:113,71₺Fiyatını merak ettiğiniz ürüne ait görselin üzerine tıklayarak öğrenebilirsiniz!

Ersağ Ginkgo Biloba

Ürün Kodu /Ağırlığı

Kod : 2005/ 60 Kapsül /600 mg.

Ersağ Ginkgo Biloba Kullanım Alanları ve Özellikleri Nelerdir?

Ersağ Ginkgo Biloba takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Ginkgo Biloba içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. % 24 gingkoflavoglycosides içermektedir. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Bileşen adı:2 Kapsül
Ginkgo Biliba Extraktı:920,40 mg

Ersağ Ginkgo Biloba Nasıl Kullanılır?

Gıda takviyesi olarak yetişkinler için sabah akşam günde 2 defa birer kapsül bol su ile alınması tavsiye edilir.

İşletme Kayıt No : TR-20-K-010657 il Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Ginkgo Biloba Onay Numarası: 000155-02.06.2015

Ersağ Ginkgo Biloba takviye edici gıda olarak Ersağ Tesislerinde Üretilmiştir.

Kullanıcıların dikkatine;Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Türk Gıda Kodeksi Etiketleme Yönetmeliği ve ilgili yayınlanan mevzuatlara göre gıda takviyesi olarak üretilen ürünlerin tanıtımında endikasyon, hastalık ve faydaları gibi ibarelerin kullanılması yasaktır.

Uyarı Bilgileri: Takviye edici gıda olarak tüketilir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Seri numarası üretim tarihidir. Son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz. Üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üzerindedir.

Uyarı: Sağlık ve kozmetik kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken hastalıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı oluğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesi yasaklandığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

21 Haziran 2020
4.372 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. teke tek dedi ki:

    merhaba bu ürünü sadece 1 ay kullandım ve 10 gün gibi süreyle etki etti bırakınca 1 hafta sonra etkisi yokolmaya başladı.. kullanırken okuduğum bilgiler hala beynımde ve bir şeyi okurken özellikle okul dersiyse ; kelimeler beyne adeta kazınıyor . bırakınca anladımki aradaki fark konsantre ve adapte istek olayı… gebelik düşündüğümden bıraktım ama çevremde bir çok insana tavsiye ettim.

    1. teke tek dedi ki:

      ayrıca irademi kontrol etmeyi öğretti mesela başağrım 3 aydır hiç yok hergün acillerdeydim.. acaba süekli kullansam eski hafızam geri gelecekmiydi? ama gebelik bitince kesin kullanacağım ve kimse düşünmeden almalı ve sadece 1 ayda etki etti bana ama normalde 3 ay kullanmak lazım galiba.. süper bir durum düşünsene okuduğunuzu nereye ne koyduğunuzu unutmuyorsunuz ve herşeyi hemen anlıyabiliyorsunuz . mesela ben sayısalcı değilim sayısal dersini bile osüreçte çok iyi kavradım..

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim