Mali Eğitim Sizi Özgürleştirir

untitled

Günümüzde öğrencilere iki tür eğitim verilmektedir,bunlar:

-Bilgiye dayalı eğitim ve

-Profesyonel eğitimdir.

Bilgiye dayalı eğitim okumayı, yazmayı ve matematiği öğretir. Özellikle günümüzde her iş için bir sınav yapıldığını düşünürsek en çok önem verilen eğitimin bu olduğunu söylememize gerek kalmaz.

Profesyonel eğitim ise size maaş karşılığı çalışacağınız işi öğretir. Kimilerinin doktor, avukat ve öğretmen kimilerinin ise su tesisatçısı, elektrikçi ve otomobil tamircisi olmak üzere aldıkları mesleki eğitimdir.

Ancak bu eğitimler sizi para için çalışan bir birey olmaktan ötesine geçirmez. Parayı sizin için çalıştırmak istiyorsanız alacağınız esas eğitim mali yönde olmak zorundadır; çünkü mali eğitimi zayıf bireyler daima zenginler için çalışan olacaklardır.

Pek çok Batılı ülke mali felaketin eşiğinde. Bunun sebebi öğretim sisteminin gerçekçi bir mali eğitim vermemesi. Okullarda finans eğitimi verilmez; ancak paranın nasıl yönetileceğini bilmenin yaşamsal bir önemi olduğunu söylemeye bilmem gerek var mı? Yüksek tahsilli, önemli statülere sahip insanların parayı nasıl yöneteceklerini bilmediklerinden dolayı kredi kartı mağduru olması sizce de komik değil mi?

Toplumumuzdaki yaygın kanı devletin parası olmayan herkese bakması gerekliliğidir ancak mantıklı olmak gerekirse devletin yaşam ve sağlık giderlerini karşılamak üzere milyonlarca insana bakması imkansızdır. Kaç çalışanın emekli olduktan sonra geçinecek kadar maaşı var? Milyonlarca kişinin yaşayabilmesi için milyarlarca dolara ihtiyaç olduğuna göre, dünya gençleri yaşlıların giderlerini karşılamaya ne kadar istekliler?

Şu an çalışan insanların çoğunun emeklilik yılları için yeterince parası olmayacağı çok açık. Emekli olduktan sonra günlük harcamalarınız azalır ama sağlık giderleriniz ciddi bir artış gösterir.

Artık okulların mali eğitim vermesi kaçınılmaz bir gereklilik. Parayı yönetmesini ve yatırım yapmasını bilmek en az başkentimizin neresi olduğu bilgisi kadar gerekli. Eğer mali eğitiminiz yoksa mali danışmanların öğütlerine kulak vermek durumunda kalırsınız, onlar da size bolca tasarruf yapmanızı ve uzun vadeli yatırım yapmanızı ve bunları çeşitlendirmenizi önerir ancak sağlam bir mali eğitiminiz varsa böyle riskli öğütleri dinlemek yerine kendi işinizi kurarsınız. Kendi işini kurmak mali açıdan özgür olmanın en iyi yoludur. Eğer siz de kendi işinizi kurmak için hazırsanız ERSAĞ Network Marketing sistemi size sıfır sermaye ile bu şansı vermektedir. Şimdi üye olarak ne yapmanız gerektiği hakkında ücretsiz eğitim almaya başlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki forumu doldurarak kendi işinizi kurma yolunda ilk adımınızı atın.

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
23 Şubat 2015
1.635 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu