0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Pazarlama Ağı Adildir

ford_film_landing-nodate

Kendi işini kurmak isteyenler için çok yeni ve ilerici bir seçenek  pazarlama ağı şirketi kurmak veya bu ağ içine kendi ekibinizi kurarak dahil olmaktır. Pazarlama ağı şirketleri paylaşmayı seven bir yapıdadır ve daha çok kimsenin zenginleşmesini önem verir, yani bireyin zengin olmasını önemlidir. Diğer bütün sistemler açgözlülük ve zengini daha zengin etmek üzerine kurulmuşken pazarlama ağı şirketleri emek verip çalışan her bireyi ayırt etmeksizin ödüllendirir. Bu anlamda pazarlama ağı servet edinmenin en demokratik yoludur.

Dileyen kararlı ve dayanıklı olan herkesin girebileceği bir sistemdir.Sistem sizin hangi okuldan mezun olduğunuza ,bugün kaç para kazandığınıza, ırkınıza ya da  cinsiyetinize,ne kadar yakışıklı veya güzel olduğunuza,annenizin babanızın kim olduğuna veya ünlü olmadığınıza bakmaz.Pazarlama ağı şirketlerinin çoğunun ilgilendiği,sizin öğrenmeye,değişmeye,büyümeye ne kadar istekli olduğunuzdur.Oysa çoğu zengin ve başarılı kimseler açgözlü davranarak işleri yolunda gitmeyenlere yardım etmekle ilgilenmezler, onlar sadece kendi pozisyonlarını korumakla meşguldürler.

Pazarlama ağı şirketleri diğer sistemlere nazaran daha adildir.Dünyanın en büyük iş adamı olan Henry Ford un hedefi otomobili demokratikleştirerek  otomobili yalnızca zenginlerin erişebileceği bir ulaşım aracı olmaktan çıkarmaktı.Bu amaçla 1903 yılında Ford Motor Company i kurdu ve üretim maliyetlerini düşürüp toplu üretim kapasitesi oluşturabilmek için uygun fiyatta standart otomobiller yapmayı başardı.Bu da Ford’u çok geçmeden dünyanın en büyük otomobil üreticisi yaptı.Yalnızca her keseye  göre otomobil üretmekle kalmadı, ülke çapında yüksek ücretler ödedi, buna ek olarak işçilerine kardan pay verme yoluna  gitti. Zenginlerin oyuncağı otomobilleri halka indirgemek o dönem için devrimci bir atılımdı.

Henry Ford yalnızca müşterilerini önemsediği için değil, aynı zamanda işçilerine değer verdiği için zengin olmuştu.Açgözlü davranmadı ancak sözde aydınların eleştirilerine ve hakaretlerine maruz kaldı.Henry Ford da tıpkı Thomas Edison gibi iyi bir öğretim görmemişti, bu nedenle hep bilgisizlikle suçlandı.O dönem sözd

e zeki kimseler Henry Ford’un cahil olduğunu kanıtlamak için onu sınava çektiler.İlk soruları çeliğin gerilme gücüyle ilgiliydi.Yanıtı bilmeyen Ford masasındaki telefonlardan birine uzanıp doğru yanıtı bilen başkan yardımcısını arayarak içeri çağırdı.Başkan yardımcısı Ford’a yöneltilen soruyu cevaplar.Bir sonraki akademisyene sıra geldiğinde, sorulan sorunun yanıtını yine bilmeyen Ford bu kez yanında çalışanlardan bir başkasını arar ve soru yöneltmeyen son kişiye kadar bu böyle sürüp gider.Son kişi de soru sormak yerine “İşte cahil olduğunuz ortada.Size yönelttiğimiz soruların yanıtlarını bilmiyorsunuz” diye bağırır.

Henry Ford buna karşılık, “Yanıtları bilmiyorum, çünkü sizin istediğiniz yanıtlarla kafamı dolduramam.Benden ezberlememi istediğiniz yanıtları akıllarında tutacak elemanlar tutarım.Sizin zekayla eşdeğer tuttuğunuz bilgileri ezberlemek bana düşmez.Zihnimi böyle ıvır zıvır şeylerden uzak tutarım ki düşünebileyim.Ortada yapılacak en zor bir iş varsa o da düşünmektir.Bunu çok az kişinin yerine getirmesinin nedeni de budur.”Sonra da akademi dünyasının parlak kişilerinden orayı terk etmelerini ister.

Siz de artık düşünmeye başlayın ve kalıplarınızdan sıyrılın.ERSAĞ network marketing ile düşündüklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

350 BİNİ AŞAN ÜYE SAYISIYLA VE DÜRÜST İŞLEYEN SİSTEMİYLE ERSAĞ’I TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=405870

25 Şubat 2015
1.959 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim