0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Mükemmel Bir Ek İş İmkanı!

amacBiz Kimiz?

Bu site yaşamına pazarlama ağı şirketlerinde kendi işini kurarak devam eden binlerce kişiye adanmıştır.Bizler kendimizi insanlara mali özgürlük öğretmeye adadığımız için,kendi işlerini kurmayı düşünenlere yardım etmeyi hedefliyoruz.Amacımız  her gün en yakınımızdaki kişiden başlayıp bize tamamen yabancı kişilere varıncaya kadar olan kimseleri eğitmek ve onlarla iş fırsatlarını değerlendirmektir.Kişi,paranın nasıl işlediğiyle ilgili gerçekleri ve servete giden yolun anahtar noktalarını bir kez kavradı mı,pazarlama ağı şirketi mantığını çok çabuk kavrayacaktır.Herkesin mali yaşamını denetim altına almasına yardımcı olmak ortak amacımız olacak.Öğrenmeyi ve öğretmeyi asla bırakmayın!

Sizin için neden bu siteyi kurdum?

Bu sitedeki bilgiler dünyadaki milyarlarca insanın para konusundaki düşüncelerine meyan okuyup değiştirecektir.Biz para ve yatırımla ilgili olarak genellikle geleneksel düşünceye zıt fikirlere sahibiz.İş bul,para biriktir,borçtan kurtul,uzun vadede yatırım yap ve çeşitlendirme yap gibi ”eski” tavsiyenin ”kötü” yani modası geçmiş olduğunu iddia ediyoruz.Eviniz,arabanız,cep telefonunuz vs. yatırım değildir,bunu anlamak için çok geç kalmayın.

Bu sitede size bildiğiniz yolların dışında bir para kazanma yolu daha olduğunu göstereceğiz,hazır mısınız?

evlere-iş-verilir-ev-hanimlari-icin-en-guzel-is-300x213

Yeni bir iş anlayışı olan pazarlama ağı işi sayılı kişilere nasip olan zenginlik hayalini tarihte ilk kez dileyen herkese sunması bence devrimci bir atılımdır. Bu yeni iş yönteminde para kazanmak isteyenler arasında açgözlü, dolandırıcı insanlar olduğunun farkındayım; ancak bir adım geri durup sistemi dikkatli incelediğinizde zenginliği paylaşmada size topluma uygun davranmanın daha çok mesafe aldıracağını gözden kaçırmayın. Çünkü pazarlama ağı işi asla açgözlü kimselere göre değildir. Yapısı gereği başkalarına yardım etmeyi seven kimselere göre bir iştir. Pazarlama ağı işinizde ilerleyebilmek için siz kazanırken ekibinizdeki başka birinin de kazanması gerekir ve o yüzden sizin ona yardım etmeniz ortak faydanızadır

İnsanoğlu yapısı gereği açgözlü insanları sevmez ve bunu fazlaca yapanlardan irkilir, rahatsız olur. İnsanların çoğu eli açık olduğundan ve öteki insanlara yardım etmek istediklerinden, pazarlama ağı iş sistemi sayesinde dilediği kadar insana yardımcı olabilir, beğendiği bir ürünü tavsiye ederek zenginleşebilir ayrıca başkalarının da kazanmasına yardımcı olursunuz.

Cimri ve açgözlü davranarak da zengin olabilirsiniz ama bonkör ve cömert davranarak da  zengin olabilirsiniz. Karar sizin!

5fd513e89cnetwork-marketing-australia-tips

Network Marketing(Pazarlama Ağı) ile ilgili pek çok kişinin aynı kaygıları yaşadığını görüyorum.Hepsi de geçerli kaygılar.Ancak bugünün gelişen dünyasında ufkumuzu genişletmemiz ve sıradan olmayana karşı önyargılı olmaktan vazgeçmemiz gerekiyor.Pazarlama ağı işi herkese göre değildir.Bu siteyi iyice takip edin ve pazarlama ağı işinin size göre olup olmadığına karar verin.Halihazırda bir pazarlama şirketine sahip veya üye iseniz bu site zaten bildiklerinizi ve düşündüklerinizi doğrulayacaktır.Eğer network marketing işi yapmayı düşünüyorsanız,bu işin size sunacağı ve sağlayacağı,ama pek çoklarının göremediği gizli fırsatları göreceğinize inanıyorum.Diğer bir deyişle network marketing işinin fazla para kazanmaktan başka olanaklar sunabileceğini de görebileceksiniz.

Bu siteyi takip ettiğiniz ve ufkunuzu geniş tuttuğunuz için şimdiden teşekkürler

53a7e4d3078170417511b3e4-660x280

Network Marketing(yani pazarlama ağı işi) endüstrisi milyonlarca insana ömürleri boyunca bir özel veya kamu işinde çalışmak yerine kendi işini kurmanın fırsatını veriyor; ancak bu o kadar da kolay değil. Çünkü bize verilen eğitim kendi iş ağını kurmak ve iş sahibi olmak için değil, çalışkan elemanlar olmaktır.

Bildik okullardan yüksek lisans diploması alırsanız, kendi işini kuranların yanında çalışan biri olarak eğitileceksiniz. Ama yüksek maaşlı bir eleman değil de kendi gelirini kazanmak istiyorsanız size girişimciliği öğretecek bir iş okuluna gitmek zorundasınız.

Günümüzde üniversiteler kendi işini kurmak isteyenlere değil büyük şirketlere yöneticilik yapacak insanları yetiştirmeyi hedefliyor ve bu da sizleri başkalarına hizmet ederek onları zenginleştirmenize yardımcı oluyor farkında mısınız?

Network Marketing işini size önermemin nedeni yalnızca parlak öğrencileri kabul edip onları zenginleri daha da zenginleştirmek için eğiten bir yapıda olmamalarıdır.Geleneksel iş kurallarında yer verilmeyen değerlere önem verir, işverene bağlılık gösteren eleman olmayı öğretmek yerine öğrencilerine, kendi işini kurmanın ve başkalarına da iş sahibi yapmanın en iyi yol olduğunu öğretir ve bunun altını kalın bir şekilde çizer.

Ersağ Bağımsız Üye ve Sponsor vasıtasıyla kendi ürettiği temizlik ürünlerinin kullanımını tavsiye etmesiyle,ekip pazarlama üzerine inşa edilmiş kazanç sistemi ile çalışır,her üye ve Sponsora eşit ürün temini ve imkanı sunar.

Ersağ,temizlik ürünleriyle ilgili faaliyetlerine 10/06/2006 tarihinde Denizli’de başlamıştır ve 2004 yılından itibaren Denizli Ticaret Odası üyesidir.

Ersağ Sipariş Formu üzerinde bulunan (kendisi ürettiği)ürünlerin dağıtımını ve satışını yapmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.Bu ürünlerin artması yada listeden çıkarılması olasılığı vardır.

Ersağ üye ve sponsorların kullanımı veya satış yapması amacı ile çok katlı satış sistemiyle çalışmaktadır.

Ersağ şirketinde Üye/Sponsor olarak çalışanların hiç birisinin şirketle bir bağlantısı yoktur.Şirket çalışanı değildir.Bu kişiler tavsiye ederek kullanımını sağladığı temizlik ürünlerinden şirketten indirimli ürün alma hakkı ve ayrıca kariyerlerine göre de yardımcı olduğu üyelerin satışlarından prim alırlar.

Bütün üyeler,üyelik formunu doldurup imzaladıklarında,üyelik formunun arkasındaki bilgilerle beraber bu ilkeleri kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca Şirketin kendi resmi veb sayfası olan www.ersag.com.tr adresindeki üyelik şartlarını kabul etmeden üye olamazlar.

 

Ersağ ile kazanmaya başlamanız için öncelikle üye olmanız gerekmektedir.Üyeliğinizi aktifleştirmek için üye olduğunuz ay içerisinde 100 liralık ürün siparişi vermeniz gerekiyor,böylece üyeliğinizi aktifleştirmiş oluyorsunuz.Her ay alışveriş yapma zorunluluğunuz yoktur.Üyeliğinizi aktifleştirmediğiniz takdirde örneğin Mayıs ayı içerisinde üye olduğunuzda haziran ayı başladığında üyeliğiniz silinmektedir.Bunun nedeni sadece fiyat bakmak için,yanlışlıkla vs. nedenlerden dolayı üye olan on binlerce kişi zamanla yığılma yapmakta ve sistemi ağırlaştırmaktadır.O yüzden üyelikleri sinir;ancak bir kez üyeliğinizi aktifleştirdiyseniz siz istemedikçe bir daha üyeliğiniz silinmez.

İlk üyelikle beraber şirket size %10 indirim hakkı veriyor,aldığınız ürünleri %25 satış kârıyla satma hakkınız var, ayrıca her 100.- TL’lik siparişte
1 adet hediye ürününüz var hediye şirket tarafından belirlenmekte olan beş promosyondan birini sizin seçiminizle belirlenmektedir.Her ayın 1 ile 15 i arasını ve 16 sı ile 30 arasını kapsayacak şekilde iki dönem için beş farklı promosyon belirlenmektedir. Eğer seçeceğiniz  hediye
ürününün fiyatını 35  lira  kabul edersek kazanç miktarı şöyle olmaktadır:

%10 KARİYER : İlk 100 TL siparişinizle bu kariyere yükselirsiniz. Artık ürünleri %10 indirimli alma ve %25 satış karıyla satma hakkınız var.

%15 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 1.550.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %15 KARİYER’ine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız.

%21 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 3.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %21 KARİYER’ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından%21 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %21 pirim kazanırsınız.Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %11 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden de % 6 kazanırsınız.

ÖNCÜ YARDIMCISI (%27): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 6.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ YARDIMCISI kariyerine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %27 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %27 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan % 17 kazanırsınız. , Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 12 , %21 KARİYER’deki üyenizden de %6pirim kazanırsınız.

ÖNCÜ (%33): Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 10.050.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi ÖNCÜ kariyerine çıkarıyor.Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %33 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.
* NOT: Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %33 pirim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 KARİYER’de olduğu için ara fark olan %23 kazanırsınız. Yine %15 KARİYER’deki üyenizden % 18 pirim, %21 KARİYER’deki üyenizden % 12 pirim, ÖNCÜ YARDIMCISI üyenizden de % 6 pirim kazanırsınız.

Üyelerinizden ÖNCÜ seviyesine ererek sizden kopan kollarınızdan da 1.ci nesil ÖNCÜ’lerden %6 Pirim,  2.ci nesil ÖNCÜ’lerden %4, 3.ci nesil ÖNCÜ’lerden %2 almaya devam edersiniz.

%10 KARİYER
%10 Basamağında
%15 KARİYER
%15 Basamağında
%21 KARİYER
%21 Basamağında
ÖNCÜ YARDIMCISI
%27 Basamağında
ÖNCÜ
%33 Basamağında
Örnek olarak 100 TL Siparişinizde;
Ürünleri %10indirimli alırsınız Ürünleri %15indirimli alırsınız Ürünleri %21indirimli alırsınız Ürünleri %27indirimli alırsınız Ürünleri %33indirimli alırsınız
91.8 TL ödersiniz 87.7 TL ödersiniz 82.78 TL ödersiniz 77.86 TL ödersiniz 72.94 TL ödersiniz
125 TL’ye satarsınız 125 TL’ye satarsınız 125 TL’ye satarsınız 125 TL’ye satarsınız 125 TL’ye satarsınız
TOPLAM
33.2 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
37.3 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
42.22 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
47.14 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
TOPLAM
52.06 TL
+
O Ayki Hediye Ürün(Ort:35 TL)
KAZANIRSINIZ
AYRICA EKİBİNİZDEKİ DİĞER KARİYERLERDEN DE AĞAŞIDAKİ ORANLARDA PRİM KAZANIRSINIZ
Yeni üyeden %10  Yeni üyeden %15  Yeni üyeden %21  Yeni üyeden %27  Yeni üyeden %33
 – %10 Kariyer’den %5 %10 Kariyer’den %11 %10 Kariyer’den %17 %10 Kariyer’den %23
 – %15 Kariyer’den %6 %15 Kariyer’den %12 %15 Kariyer’den %18
 – %21 Kariyer’den %6 %21 Kariyer’den %12
 –  –  – Öncü Yardımcısı’ndan %6
 1. Kariyeri ardışık 2 (iki) ay içerisinde yaparsınız.
 2. Çıktığınız kariyerden geri düşmezsiniz.
 3. Öncü seviyesinde, kendinize bağlı Öncü’lerden prim almak için 3 ay toplam puanı 60 olmak zorundadır.
 4. Aylık aktiflik Puanı; %10 Kariyer için 1, %15 Kariyer için 2, %21 Kariyer için 3, Öncü Yardımcısı için 4, Öncü için 5 puandır. Kendi ferdi alışınız ya da o ay içerisinde yeni yaptığınız üyelerin ilk 2 puanı aktifliğinize sayılır.
 5. Aynı seviyede olan üyeler bir birlerinden pirim almazlar.Fakat puan alırlar.
 6. 1 Puan = 50 TL dir.

  Ersağ-ücretsiz-üyelik-logo

  Üyelik İçin Tıkla

  Yukarıdaki resme veya ‘Ücretsiz Üyelik’ linkine otomatik olarak www.ersag.com.tr ücretsiz üyelik formuna yönlendiriliceksiniz.Forumdaki bilgileri büyük harfle ve eksiksiz doldurduğunuzda Ersağ tarafından cep telefonunuza üyelik numarası kısa mesaj olarak gönderilecektir.TC numaranız Ersağ tarafından devlete vergi verdiği için kullanılmaktadır;çünkü 2007 yılında çıkan yasa ile internet üzerinden satış yapan şirketlere satış yaptığı kişilerin gerçek veya tüzel kişiliğe sahip olduğunu beyan etme zorunluluğu getirrmiştir.

   

  Üye olarak ürünleri %30 daha uyguna kullanabilir ve satabilirsiniz!

 

28 Şubat 2015
2.252 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim