0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ Satış Temsilciliği

Ersağ Satış Temsilciliği Nasıl Bir İş?

SİSTEMİMİZE KATILAN KİŞİ SAYISI 500 BİNE ULAŞTI…
* ERSAĞ; Ev Hanımlarının kendi çevrelerinde katalog üzerinden temizlik ürünlerinden kozmetiğe, gıda takviyesinden ev tekstiline kadar yüzlerce çeşit ürünün satışını yaparak ayda yaklaşık “4.000 TL” kazanç sağladıkları ve biraz daha gayret gösterdiklerinde maaş gibi düzenli pirim sahibi olabildikleri ve Türk firması tarafından kurulmuş olan Avrupa Birliği ülkelerine ürünlerini ihraç eden 10 senelik köklü % 100 yerli bir Network/Marketing sistemidir.
* Ersağ satış temsilcisi olmak için öncelikle “Ersağ Ücretsiz Üyelik” formunu doldurarak üyelik oluşturup sisteme kayıt oluyorsunuz. Kayıt olduktan sonra en az 100₺ lık Giriş Paketi satın alarak kaydınızı tamamlamış oluyorsunuz.
* İlk 100₺ lık Giriş Paketiniz; sizin rahat bir şekilde satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak evinizde açılan bir AVM gibidir.Elinizdeki katalog sayesinde her evin ve kişinin ihtiyacı olan geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı bulacaksınız.
* Siz kayıt olduktan sonra size Ersağ tarafından kısa mesaj ile üye numaranız ve şifreniz ulaştırılır ayrıca size danışmanlık yapacak olan bir sponsor atanır;Sponsorunuz sizi arayıp üyelik, sistem ve ürünler hakkında bilgilendirir.Bayan üyelerimiz tercih ederlerse bayan sponsor tarafından aranır.
Giriş Paketi İçeriği:
Satış kataloğu ve sizin tercih ettiğiniz ürünler ve hediyelerden oluşmaktadır.
* Satışını yapmış olduğumuz ürünler temizlik,kozmetik,tekstil ve gıda takviyeleridir. Ersağ üyeliğinde iki şekilde kazanç sağlıyorsunuz. Birincisi, Kendi Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazançlar;kampanya dönemlerine göre sabit %30 indirim+ 3 ile 5 arası hediye ürün şeklinde değişmektedir.Normal dönemde 200₺ lık siparişinize 3 ürün hediye edilmektedir;ancak kampanya dönemlerinde bu 4 veya 5 olmaktadır.
İkincisi, Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlardır. Sizin Kaydettiğiniz Üyelerden başlayıp, Üyelerinizin ve Üyelerinizin altındaki Üyelerin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 3 kademeye kadar devam eden ekiplerin yapacağı her alışverişten ilk 1.Kademede % 6,İkinci kademede %4 ve 3.Kademede %2 pirim Satış Primi kazanıyorsunuz.
* Kendi satışlarınızdan elde ettiğiniz kazancınızın dışında çevrenizdekileri de kendinize alt üye olarak kaydederek onların satışlarından da kariyerinize göre % 10 dan başlayıp % 33’e varan oranlarda pirim kazanıyorsunuz.Ayrıca her yaptığınız yeni üyeden dolayı bir kereye mahsus Hoşgeldin pirimi ve ilk alışverişi için kariyerinize göre pirim kazanıyorsunuz.Kazandığınız pirimler üye yaptığınız kişiden değil Ersağ tarafından size ödül olarak verilmektedir.
Kendi Satışlarımdan Kazancım Ne Olur?
* Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %30 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz her üründen yüzde 30 kar ediyor ayrıca hediye ürünleri de satarak bir sonraki alışverişiniz için sermaye elde etmiş oluyorsunuz.
* Örnek olarak Katalog’da satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 14 TL dir.50₺ lık hediye ürün ise size maliyetsiz geldiğinden 50₺ kar bırakır.
* 100 TL lik Giriş Paketi içerisinde Satış Kataloğu ve sizin tercih ettiğiniz ürünler ve 1 hediye bulunmaktadır.
Üyelik işleminin Birinci Adımı:
* Öncelikle “Ersağ Ücretsiz Üyelik’ formunu doldurarak üyelik oluşturup sisteme kayıt oluyorsunuz.Tarafınıza Ersağ tarafından bir üye numarası ve sponsor atanıyor ve kısa mesaj ile bu bilgiler size iletiliyor.
Üyelik işleminin İkinci Adımı:
* Üyelik işlemini tamamladıktan sonra üyeliğiniz hemen aktif edilmez,sisteme giriş yapıp en az 100₺ lık alışveriş yapıp ödemesini yaptığınız zaman aktif olursunuz.100₺ ve üzeri kargo ücretsizdir.100₺lık alışverişinize 1 hediye ürün,150₺ lık alışverişinize 3 hediye ürün verilmektedir;ancak kampanya dönemlerinde 200₺ lık alışverişinize 4 veya 5 ürün hediye edilmektedir.
Bu işten aylık kazancınız alt ekip satış primlerinizle birlikte yaklaşık 4.000 TL. dir.
Kime Satacağım?
* Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
* Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
* Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…
* Özellikle temizlik ve kozmetik her insanın ve her evin en temel ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecektir.
Bu İşi Kimler Yapabilir?
* Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen tüm dar gelirli insanlar…
* Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen tüm dar gelirli insanlar sistemimize üye olabilir.
* Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz.
* Daha fazla zaman ayırarak ise ev kiranızı karşılayabilir daha da azmederek belki ev kredinizi belki de araba taksitinizi bile ödeyebilecek güçlü kazanç kapılarını aralayabilirsiniz.

 

16 Mart 2016
2.911 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim