0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ ile Nasıl Kazanabilirim?

Ersağ ile Nasıl Kazanabilirim?

ERSAĞ yüzde yüz yerli malı bir şirket olduğu için diğer firmalara oranla daha kazançlı bir plan sunmaktadır.Çünkü dışarıdan ürün getirmeyerek hem daha az vergi ödemekte hem de bilinirlik için reklam vermek zorunda kalmayarak maliyeti de artırmamış olmaktadır.
Ersağ için çalışarak paradan önce ülkeniz için çalışmış olacağınızı unutmayın!
Çünkü Ersağ Denizli Ticaret Odası’na kayıtlı %100 yerli bir firma olduğundan kazanacağınız ve kazandıracağınız her para ülkemizde kalır ve vergi olarak devlete giderek size hizmet olarak geri döner.O yüzden öncelikle Ersağ’ı seçtiğiniz için hassasiyetinizden dolayı size teşekkür ederim.
Usta bir satış danışmanı olmak için size bazı kısa tavsiyelerim olacak,ilk olarak satacağınız ürünü test edin!
Ersağ ürünlerini satmak istiyorsanız ilk olarak size ürünleri tanımanızı tavsiye ederim.Sadece internetten bilgi sahibi olarak değil ürünleri kullanarak test etmeniz sayesinde karşınızdaki kişiye ürünleri tavsiye der ve anlatırken size büyük bir kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.Paris’e gitmeden Paris hakkında atıp tutan biri durumuna düşmeyin.Öncelikle üyeliğinizi gerçekleştirin ve aktifliğinizi gerçekleştirmek için alacağınız 100 liralık ürünleri en çok tercih edilen ürünlerden seçin ve evinizde deneyin.Sonuçları not edin ve ürünler ile ilgili tecrübesi olan kişilerin deneyimlerinden faydalanın.
İkinci tavsiyem ise en çok tercih edilen ürünlerden işe başlamanızdır..
Ersağ firması internet sitesinde her ay en çok satılan ürünleri yayınlamaktadır.İlk olarak bu ürünleri inceleyerek işe başlamanız sizin avantajınıza olacaktır.Mesela termal çamur ürününü tercih ederek başlamanız riskli olur bunun yerine en çok satan ürünlerin başında gelen genel temizlik ürünü ile başlamanız sizin avantajınıza olur.
Karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarını göz önüne alın!
Ürünü satacağınız veya kullanmasını tavsiye edeceğiniz kişinin ilgi ve ihtiyaçları hangi ürünü alacağı konusunda belirleyicidir.Örneğin yeni bir bebek dünyaya getirmiş bir anne için dünyanın en önemli şeyi bebeğidir.O kişi ne kadar titiz bir insan olursa olsun hayattaki önceliği artık değişmiştir.Bu kişiye bebek şampuanı ve bebek yağını önermeniz ve kimyasal ürünlerin kıyasla çok daha sağlıklı bir ürün olması nedeniyle Ersağ ürünlerini tavsiye ederek kişiye rahatlıkla satış yapabilirsiniz
Bulunduğunuz zaman dilimine göre bazı ürünlere ağırlık verin
Mesela yazın insanların güneş kremi,güneş yağı ihtiyacı en üst seviyeler çıktığından bu ürünler üzerinde durmak size avantaj sağlayacaktır.Aynı şekilde kışın soğuktan kuruyan ve çatlayan cilt onarımı için nemlendirici losyonlara ağırlık verebilirsiniz.
İşinize yatırım yapın!
Bu bir materyal veya bir insan olabilir.Mesela el broşürleri bastırıp işinizi veya ürünleri kısaca tanıtarak ilgi uyandırabilirsiniz.İnternet üzerinde insanların sıkça bir araya geldiği sosyal platformları etkili kullanmaya çalışın.Mesela Facebook bu konuda sizin için ücretsiz reklam yapabileceğiniz süper bir alan.Ayrıca daha önce herhangi bir satış danışmanlığı,pazarlamacılık vs. işlerde çalışmış kişileri ekibinize dahil ederek onların yapacağı satışlardan da pirim kazanabilir böylece işiniz için tek koşturan kişi siz olmamış olursunuz.Bunların yanı sıra aklınıza gelen fikirleri uygulamaktan kaçınmayın.
Neden Ersağ’ı tercih etmelisiniz?
Satacağınız ürünler ev hanımlarının bakkal ve marketlerden aldığı temizlik ürünleridir. O yüzden her eve giren zaruri ihtiyaçlardır.İnsanlar için suni bir ihtiyaç olmadığından kolaylıkla herkese önerebilirsiniz.
Ürünlerimiz merdiven altı ürünler değildir.Helal sertifikasına,kalite belgelerine ve çevreci sertifikalara sahiptir.Hepsi de belgelidir ve sitemizde 24 saat boyunca yayınlanmakta isteyenlere cüzi bir fiyata gönderilmektedir.Karşınızdaki kişiye bunları gösterebilir böylece söyledikleriniz lafta kalmayacaktır.
Her şeyden önce şunu düşünmenizi rica ediyorum. Bu işi yapmaya karar verirseniz ve yapamazsanız kaybınız ne olacaktır?
İlk üyelik aşamasında 100 TL’lik sipariş veriyorsunuz, en kötü senaryo ile bu ürünleri satamazsınız.
Fakat yineliyorum, ürünler zaten evinizde kullandığınız ürünler..
Her üye yapacağınız kişiden ilk alışverişinden itibaren pirim kazanmaya başlarsınız.Ayrıca üye olmayan kişilere istediği ürünü satarak da güzel karlar elde edebilirsiniz.Sitemizin sağ tarafında satış fiyatları bulunmaktadır.Üye olduktan sonra siz ürünleri ikinci alışverişinizden itibaren %20 indirimle alacak ayrıca bedava ürünleri de satarak daha fazla kar elde edebileceksiniz.
Şöyle örnek vereyim;
İlk üyeliğinizde ürünleri zaten %20 ucuz alacaksınız.
Yapacağınız satışlarda %25 üzerinde % olarak ne kadar indirim alacağınızı belirler.
İlk üye olan bir kişi 100 TL satışı olan ürünü %25 ve üzerinden %10 indirimli alır. Yani 100 TL’lik bir ürün 72 TL ye gelir.
Bu indirim oranınızı %33’e kadar çıkarma şansı tamamen sizin elinizde.
Üyeleriniz yapacağı satışlardan da prim ve puan kazanır, indirim oranınızı yükseltebilirsiniz.
Siz de bu kâr’lı işte çalışmak, tamamen TÜRK MALI ve sağlıklı ürünlerimizden satış yapmak ve de para kazanmak istiyorsanız sitemizin sol tarafındaki üye formunu doldurmanız yeterlidir.

06 Mayıs 2017
2.731 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim