Ersağ Üyeliği Nedir ? Ersağ Üyeliğinin Avantajları Nelerdir ?


Ersağ Üyeliği Nedir ? Ersağ Üyeliğinin Avantajları Nelerdir ?

*Ersağ üyesi olduktan sonra bir kez 100₺ lık alışveriş yapanların üyeliği silinmez;ayrıca her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur.

*100 ₺ lık sipariş ilk alışverişte zorunludur daha sonraki alışverişlerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarda yapabilirsiniz
.
*100₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmaz;ayrıca 100₺ lık alışverişinize 1 hediye ürün 150₺ lık alışverinize 3 ürün hediye edilmektedir.Kampanya dönemlerinde ise 200₺ lık alışverişlere 4 veya 5 ürün hediye edilmektedir.Kampanya olduğunda mesajla sizleri uyarmaktayız.

*Katalog ilk siparişinizle beraber ücretsiz olarak kargonuza eklenmektedir.Ersağ üyelerine siparişleri dışında katalog gönderimi yapmamaktadır.Kataloğu inceleyebilmeniz için fotoğraflayıp www.ersagburada.com sitesinde yayınlamaktayız,buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

*Katalog üzerindeki fiyatlar satış fiyatlardır,sizin alış fiyatlarınız elinize ulaşan üye numarası ve şifresiyle giriş yapacağınız www.ersag.com.tr adresinde ilk siparişinizde yüzde 20,ikinci ve sonraki tüm alışverişlerinizde yüzde 30 olarak otomatik olarak indirimli şekilde yansıtılmıştır.

*Üye olarak yapacağınız alışverişleriniz Ersağ garantisi altındadır,siz de tüketici haklarına sahip olursunuz.Ürünler elinize ulaştıktan sonra hiçbir mazeret belirtmeksizin 7 işgünü içerisinde iade edebilirsiniz.

*Kargo ve diğer problemlerde yine hak talep edebilirsiniz;ancak gittigidiyor,sanalpazar vb sitelerden veya satış yapan çevrenizdeki kişilerden bu ürünü aldığınızda ürün size ikinci el olarak ulaşır;çünkü kişi üye olarak ürünü daha önceden almış size satmaya çalışmaktadır.Eğer ürün elinde aylarca kalmışsa bozulmuş veya bozulmak üzere olacağından çok çok uygun fiyatlara satarak elinden çıkarmak isteyecektir.Böyle bir mağduriyet yaşadığınızda hiçbir hak talep edemezsiniz ve satan kişinin insafına kalırsınız.Ayrıca bedava ürünleri de size vermeyecek ve bedava ürünleri de bir başkasına satarak kar etmek isteyecektir.

*Üye olarak satış fiyatları yerine ürünü yüzde 30 indirimli olarak alabilir hediye ürünlere sahip olabilirsiniz.

*Üyeliğiniz sizi tüketici haklarına sahip yapar ve mağduriyetinizin önüne geçme imkanınız hak arama şansınız olur.

*Ürünlerimiz yüzde yüz yerlidir  2007 yılından beri de  ihraç edilmektedir.

*Ersağ Helal sertifikası,Eco-cert vb bir çok uluslarası sertifikalara sahip Kaliteli bir üründür Bunun yanı sıra Türkiye’de Sağlık bakanlığı tarafından sürekli olarak denetlenmektedir.

*Ersağ Ücretsiz Üyelik :http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=405870
Ersağ Ürün Kataloğu : www.ersagburada.com

ÜCRETSİZ ERSAĞ ÜYELİK FORMU

|2019 ERSAĞ KATALOĞU ve FİYAT LİSTESİ|

Ersağa üyelik avantajları Nelerdir?
>> Ersağa üye olarak kataloğ fiyatına göre %25 indirimli üye fiyatından ürün alırsınız.
>> Promosyon(Bedava) ürün alma hakkı;
* 100,00TL lik siparişinize 1 ürün bedava seçme hakkı.
* 200,00TL lik siparişlerde ise 3 tane ürün bedava seçme hakkı.
** Ayrıca her ay düzenlenen ek kampanyalarla Bedava Promosyon sayısı 200,00 TL lik siparişlerde 3 yerine 5 tane olmaktadır.
Bu kampanyalar sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaktadır.
>> Sonuç olarak hem %25 indirimli ürün hem de promosyon ürünler alırsınız.
>> ÜYELİK AİDATI YOKTUR.Ayrıca üyeliğinizin bağlayıcılığı yoktur. İstediğiniz zaman üyelik iptal edebilirsiniz.Her ay sipariş zorunluluğu da yoktur.
>> Neden T.C. Kimlik numarası isteniyor?
Ersağ Temizlik ve Kozmetik şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur.Siparişleriniz faturasıyla birlikte gönderildiğinden faturalandırma için gerekmektedir.
>> Maliye Bakanlığı tarafından 29.08.2006 tarihli 26274 sayılı Resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 01.01.2007 tarihinden itibaren kesilecek faturalarda T.C. Kimlik numarası yazma mecburiyeti getirilmiştir.Üyelik işlemlerinin gerçekleşmesi için T.C. Kimlik gereklidir.
>> BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERLE KESİNLİKLE PAYLAŞILMAZ.SADECE KENDİ ÜYELİK SAYFANIZDAN KENDİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ.
27 Aralık 2015
2.708 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim
Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir. Ersağ Üyelik
Ersağ Ürün Kataloğu