0 507 509 03 61

Sosyal Medyada Biz}

Ersağ Üyeliği Nedir ? Ersağ Üyeliğinin Avantajları Nelerdir ?


Ersağ Üyeliği Nedir ? Ersağ Üyeliğinin Avantajları Nelerdir ?

*Ersağ üyesi olduktan sonra bir kez 100₺ lık alışveriş yapanların üyeliği silinmez;ayrıca her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur.

*100 ₺ lık sipariş ilk alışverişte zorunludur daha sonraki alışverişlerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarda yapabilirsiniz

*100₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmaz;ayrıca 100₺ lık alışverişinize 1 hediye ürün 200₺ lık alışverinize 3 ürün hediye edilmektedir.Kampanya dönemlerinde ise 200₺ lık alışverişlere 4 veya 5 ürün hediye edilmektedir.Kampanya olduğunda mesajla sizleri uyarmaktayız.

*Katalog ilk siparişinizle beraber ücretsiz olarak kargonuza eklenmektedir.Ersağ üyelerine siparişleri dışında katalog gönderimi yapmamaktadır.Kataloğu inceleyebilmeniz için fotoğraflayıp www.ersagburada.com sitesinde yayınlamaktayız,buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

*Katalog üzerindeki fiyatlar satış fiyatlardır,sizin alış fiyatlarınız elinize ulaşan üye numarası ve şifresiyle giriş yapacağınız www.ersag.com.tr adresinde ilk siparişinizde yüzde 20,ikinci ve sonraki tüm alışverişlerinizde yüzde 25 olarak otomatik olarak indirimli şekilde yansıtılmıştır.

*Üye olarak yapacağınız alışverişleriniz Ersağ garantisi altındadır,siz de tüketici haklarına sahip olursunuz.Ürünler elinize ulaştıktan sonra hiçbir mazeret belirtmeksizin 7 işgünü içerisinde iade edebilirsiniz.

*Kargo ve diğer problemlerde yine hak talep edebilirsiniz;ancak gittigidiyor,sanalpazar vb sitelerden veya satış yapan çevrenizdeki kişilerden bu ürünü aldığınızda ürün size ikinci el olarak ulaşır;çünkü kişi üye olarak ürünü daha önceden almış size satmaya çalışmaktadır.Eğer ürün elinde aylarca kalmışsa bozulmuş veya bozulmak üzere olacağından çok çok uygun fiyatlara satarak elinden çıkarmak isteyecektir.Böyle bir mağduriyet yaşadığınızda hiçbir hak talep edemezsiniz ve satan kişinin insafına kalırsınız.Ayrıca bedava ürünleri de size vermeyecek ve bedava ürünleri de bir başkasına satarak kar etmek isteyecektir.

*Üye olarak satış fiyatları yerine ürünü yüzde 30 indirimli olarak alabilir hediye ürünlere sahip olabilirsiniz.

*Üyeliğiniz sizi tüketici haklarına sahip yapar ve mağduriyetinizin önüne geçme imkanınız hak arama şansınız olur.

*Ürünlerimiz yüzde yüz yerlidir  2007 yılından beri de  ihraç edilmektedir.

*Ersağ Helal sertifikası,Eco-cert vb bir çok uluslarası sertifikalara sahip Kaliteli bir üründür Bunun yanı sıra Türkiye’de Sağlık bakanlığı tarafından sürekli olarak denetlenmektedir.

*Ersağ Ücretsiz Üyelik :http://www.ersag.com.tr/account.asp?mod=myaccount&sub=edit&action=register2&sponsor=405870
Ersağ Ürün Kataloğu : www.ersagburada.com

27 Aralık 2015
2.922 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
× Ersağ WhatsApp İletişim