Ersağ Sponsor Numarası: 405870

ersağ sponsor numarası

Ersağ Sponsor Numarası : 405870

Ersağ Sponsor Numarası ihtiyacınız var ise bizim 405870 nolu sponsor numaramızı kullanabilir ve kolayca üye olabilirsiniz.

Ersağ Sponsor Numarası Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Ersağ sponsor numarası Ersağ üyelik avantajlarından yararlanmak için kayıt anında kullanmanız gereken bir numaradır. Sponsor numarası olmadan kayıt olamazsınız;çünkü Ersağ’a üye olabilmeniz için birinin muhakkak size referans olması gerekir;yani bir anlamda bir referans numarasıdır.

Ben Ersağ Sponsoru Olabilir miyim?

Evet,hem de kolayca.Üyeliğiniz gerçekleştiğinde Ersağ size kısa sms olarak üye numaranızı gönderir; işte bu üye numaranız aynı zamanda sizin sponsor numaranız dır. Artık siz de istediğiniz kişiyi Ersağ’a üye yapabilir ; böylece etrafınızda ürünü kullanmak isteyenlere  yardımcı olabilirsiniz.

Ersağ’a Başkasını Üye Yapmanın Karı Nedir?

Para Kazanabilirsiniz.Nasıl mı? Sponsor numaranızı kullanarak üye yaptığınız her kişi üye olduğu ay içerisinde ilk alışverişini 100 lira ve üstü gerçekleştirirse Ersağ size pirim yatırır.Bu pirim kariyerinize göre artar.

ersağ soru

Ersağ ile evden iş kurmak ve sistem hakkında ayrıntılı sorularınız için 05075090361 (Adem bey)numaralı telefondan gece 23:59’a kadar bana ulaşabilirsiniz.

12 Ağustos 2016
1.674 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Ersağ WhatsApp İletişim