Üyelik Formu

Anasayfa » Üyelik Formu

 Üyelik ÜCRETSİZDİR

Herhangi bir bedeli yoktur.Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.Ayrıca her ay sipariş verme zorunluluğunuz yoktur.

⇒ Ürünlerin katalog fiyatlarıdır. Ancak Ersağa üye olarak ürünleri katalog fiyatından % 20 indirimli alabilirsiniz. Ayrıca Temsilci-Üye  olduktan sonra vereceğiniz ilk  100 tl lik sipariş sonrasında Ersağ firması size %10 daha indirim hakkı tanımaktadır.

Ücretsiz Ersağ Üyeliği.Üyeliğinizi tamamlandığında cep telefonunuza kullanıcı adınız ve parolanız kısa mesaj olarak gelecektir.


 ÜYELİK ŞARTLARI

1.  ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ‘ NİN BAĞIMSIZ ÜYESİYİM.

2. KENDİ ADIMA BİREYSEL HAREKET EDİYORUM ve 18 YAŞININ ÜZERİNDEYİM.

3. TÜKETİCİ ÜRÜNLERİNİ SATMA İŞİNDE BAĞIMSIZ OLARAK ÇALIŞIYORUM. HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. NİN BİR ÇALIŞANI VEYA TEMSİLCİSİ DEĞİLİM. ALACAĞIM ÜCRETİN ÇALIŞMA SAATİME VE ŞANS UNSURUNA DEĞİL, SATIŞTA VE EKİP PERFORMANSIMA BAĞLI OLDUĞUNU VE ALACAĞIM ÜCRET İLE İLGİLİ STOPAJ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM VERGİLERİN TARAFIMA AİT OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM.

4. TÜM ÜRÜN ALIMLARINI SİPARİŞLERLE BİRLİKTE EĞER VARSA VERGİ DAHİL OLMAK ÜZERE KREDİ KARTI VEYA ŞİRKET HESABINA HAVALE ŞEKLİNDE ÖDEYECEĞİM.

5. ÜYE VE ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ARASINDA ÇIKABİLECEK HER TÜRLÜ UYUŞMAZLIKLAR T.C. KANUNLARINA GÖRE DENİZLİ YETKİLİ MAHKEMELERİ SELAHİYETİNİ ŞİMDİDEN KABUL EDİYORUM.

6. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ÜRÜNLERİN FİYAT, PRİM, KAZANÇ, MARKETİNG VB. KONULARDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR.

7. BAĞIMSIZ ÜYELER PRİMLERİNİ ŞİRKET İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA MEVCUT MARKETİNG SİSTEMİNE GÖRE ALACAKLARDIR.

8. ÜRÜNLERİN FİYATI HAKKINDA DEĞİŞİKLİK YAPAN ÜYENİN, ÜYELİĞİ EYLEM İSPATI HALİNDE İPTAL EDİLİR.

9. PRİMLER ÇALIŞILAN AYIN SON İŞ GÜNÜNÜ TAKİP EDEN AY İÇERİSİNDE (İLK 20 GÜN) ÖDENİR.

10. 100 TL. ÜZERİNDEKİ SATIŞLARDA KARGO BEDELİ ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. TARAFINDAN KARŞILANIR.

11. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. ‘NE ÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANIRKEN, BU İNDİRİM ORANLARI ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.NİN KENDİ OLUŞTURDUĞU NETWORK MARKETİNG SİSTEMİ İÇERİSİNDE KARİYERLE ADLANDIRILIR.

12. BU KARİYERLER; %10, %15, %21, ÖNCÜ YARDIMCISI %27, ÖNCÜ %33 ORANINDADIR. VERİLEN BU KARİYER HERHANGİ BİR ÜNVAN, YETKİ, TEMSİL HAKKI DEĞİLDİR.

13. ÜYE OLAN ŞAHISLAR ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.’DEN İNDİRİMLİ ÜRÜN ALMA HAKKI KAZANAN KİŞİLER OLMASI MÜNASEBETİYLE İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELİĞİNİ İPTAL ETTİREBİLİRLER. BUNUN İÇİN HİÇBİR BEDEL ÖDENMEZ.

14. ÜYELER KENDİLERİNE YENİ ÜYELER OLUŞTURMASI SONUCUNDA AY İÇERİSİNDEKİ ÜYE YAPMA/ ÇALIŞTIRMA PERFORMANSLARINA GÖRE PRİM KAZANIRLAR. AKTİFLİK ŞARTINI YERİNE GETİRMEYEN ÜYELER OLUŞTURDUKLARI EKİPTEN PRİM KAZANAMAZLAR.

15. BİR ÜYENİN AKTİF OLABİLMESİ İÇİN BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE %10 KARİYER BİR (1), %10 KARİYER İKİ (2), %27 KARİYER ÜÇ (3), ÖNCÜ YARDIMCISI (4), ÖNCÜ BEŞ (5) AKTİFLİK YAPMA ZORUNLULUĞU VARKEN BU AKTİFLİK, BULUNDUĞU AY İÇERİSİNDE KENDİ FEERDİ ALIMLARIYLA YA DA O AY İÇERİSİNDE YENİ YAPTIĞI ÜYENİN İLK İKİ PUANI GEÇERLİDİR.

16. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. NE ÜYE OLARAK BAĞLANILDIĞINDA FARKLI KARİYERLERE GELİNMİŞ OLSA BİLE ÜYELER KENDİ SEMİNER VE TOPLANTILARINI KENDİLERİ YAPMAK ZORUNDADIR. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD.ŞTİ. KENDİSİ DÜZENLEMİŞ OLDUĞU SEMİNERLERDE ÜYELER HANGİ KARİYERLERDE OLURSA OLSUNLAR SEMİNER ÜCRETİ ÖDEMEDEN SEMİNERLERDEN YARARLANABİLİRLER. ERSAĞ ORGANİZASYON LTD. ŞTİ. HANGİ KARİYERDE OLURSA OLSUN HİÇBİR ÜYESİNE EĞİTİM, SEMİNER YAPMALARINDAN DOLAYI AYRICA ÜCRET ÖDEMEZ.

  • Üyelik kaydınızı tamamladığınızda indirimli alışveriş yetkisi tanımlanmış üye numaranız ve parolanız cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelecektir.

Neden TC Kimlik numarası isteniyor?

Ersağ şirketi ile gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerinin ticari olarak faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Fatura kesme işlemi için Vergi Numarası veya T.C. Kimlik numarası gerekmektedir.

29/08/2006 Tarihli, 26274 Sayılı resmi gazetede tebliğ edildiği üzere, 01/01/2007 tarinden itibaren kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu nedenle üyelik kaydının gerçekleşmesi için gereklidir.Üyelikte alışveriş zorunluluğu yoktur.

Ersağ’a üye olarak Ersağ’ın doğal içerikli 100 ‘e yakın ürününü %10 dan başlayıp %33’e varan indirimli fiyatlardan alabilirsiniz.İndirimli alışveriş yetkisi tanımlanmış üyelik numaranız ve şifreniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

 

Scroll Up
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.