Ersağ Karlı Alışveriş Sistemi

ERSAĞ Sistemi Nedir?
Dünya’da herkes, her gün alışveriş yapıyor. Alışveriş insanların hayatının en önemli kısmı haline gelmiş durumda. Aslında Dünya Alışveriş alışkanlığı üzerinde dönüyor da diyebiliriz. **Promosyonlar, özel kartlar, hediye ürünler, çekilişler, indirimler, reklâmlar….
Bu çabaların aslında hepsi Sadece şirketlerin cirosunu ve karını arttırmayı hedefleyen çalışmalardır.
Peki, alışveriş yaptığı için müşterilerine geri ödeme yapan firma var mı?
İnsanların en büyük özelliği ise sürekli birbirlerine bir şeyler tavsiye ederler. “YENİ BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ açılmış gittin mi?”…. vs vs.
Peki bu tavsiyeler paraya dönüşecek mi? Sadece reklâm yaptıkları için para kazanan müşteriler var mı?
ERSAĞ sistemi çeşitli iddialarla sizlere aşırı yüksek fiyatlı ürünleri satmayı ve sattırmayı planlayan bir Network Marketing firması değildir.
ERSAĞ sistemi hem müşterilerine alışveriş yaptıkları için, hem de çevrelerindeki insanlara reklâm yaptığı için para öder.
ERSAĞ çok özel bir mağazadır. Herhangi bir mağazaya ya da hipermarkete gidip alışveriş yaptığınızda sadece para harcarsınız. ERSAĞ ise size alışveriş yaparken para kazanma fırsatı verir.
ERSAĞ:
Büro + İnternet yoluyla + Telefonla + Faksla ile sipariş verilen mağazadır. ERSAĞ ile alışveriş yapmak zahmetsiz ve hızlıdır. Ulaşım derdiyle, park yeri problemi ile uğraşmadan, yorulmadan alışveriş yapmanızı sağlar. ERSAĞ size zaman kazandırır, çünkü siparişleriniz adresinize teslim edilir.
Çevrenizdeki kişilere ERSAĞ alışveriş sisteminin reklâmını yaptığınızda, kendinize bir ek gelir oluşturabilirsiniz. Hatta isterseniz bu sizin profesyonel işiniz bile olabilir.
ERSAĞ reklâm yaparak gelir elde etmek isteyen herkes için büyük bir fırsattır. Çünkü çevrenizdeki kişilere avantajlı alışveriş sistemini anlatarak onların da alışveriş yaparken kazanmasını sağlayabilir, Bu sayede kendinize her ay artan bir gelir sağlayabilirsiniz.
ERSAĞ sayesinde kariyer yapabilir ve hayatınıza renk katabilirsiniz. ERSAĞ size ömür boyu kontrat vererek ve oluşturduğunuz ticareti garantiye alarak size sürekli bir gelir elde etme şansını verir.

ERSAĞ Sistemi Nasıl İşler?
*ERSAĞ ürünleri : Kalitesi son derece yüksek, özel ürünlerdir. Bu ürünleri kullanabilir veya satarak kar elde edebilirsiniz. (Satış tamamen opsiyoneldir.)
Üzerinde ERSAĞ markası gördünüz tüm ürünler son derece yüksek kalitede dizayn edilmiştir. Bu ürünler piyasada bulacağınız diğer ürünlere göre daha bitkisel ve organik olup, fonksiyoneldir.
ERSAĞ’da ürün satışı sadece gelirini arttırmak isteyenler için bir opsiyondur. ERSAĞ’daki amaç günlük ihtiyaç duyduğunuz TEMİZLİK ve KOZMETİK ürünlerini alıp, evinizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.
ERSAĞ sistemi ağır kotalarla insanları çalıştırmayı hedeflemez. Tam tersine tüketim ihtiyacını ERSAĞ’dan karşılayan kişilere kazandıkları Primleri öder.
ERSAĞ’ ın amacı sadece bir seferlik alım yapan kişiler değil, sürekli alışveriş yapan bir kitle ile beraberliktir.
ERSAĞ’ da ürünler çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Bunun amacı sizlere birçok ürünü en uygun fiyatla sunabilmektir.
ERSAĞ için müşterilerinin memnuniyeti her şeyden önemlidir. Bu yüzden satılan ürünlerin fiyatlarının kabul edilebilir olması son derece önemlidir.SAĞ sizlere nasıl bu kadar geri ödeme yapar? ERSAĞ sisteminde birçok maliyet yoktur. (Mağaza Karı,Sistem Yürütme Maliyetleri,Yüksek Kira Maliyetleri,Raf Kiraları,Katılım Paraları,Raf Kiraları) Bu maliyetler olmadığı için açığa çıkan karı ERSAĞ siz Danışmanlarımıza geri öder.

 

17 Haziran 2016
1.892 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
ÜRÜN GRUPLARIMIZ
Bakım Ürünleri
Ersağ bakım ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Çamaşır Temizliği
Bitkisel içerikli ve hassas ciltler için fosfat içermeyen çamaşır temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Ersağ Kullanıcı Yorumları
Ersağ kullanıcı yorumları,ersağ kullananlar
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Genel Ev Temizliği
Bitkisel ve sağlıklı genel ev temizliği ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Jöleler
ersağ bitkisel jöleler
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Kişisel Temizlik
Bitkisel ve sağlıklı kişisel temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Kozmetik Ürünleri
Ersağ organik sertifikalı alkolsüz bitkisel kozmetik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Losyonlar
Ersağ losyonları
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Mutfak Temizliği
Bitkisel ve sağlıklı mutfak temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Parfüm & Roll-On
Ersağ alkolsüz ve organik koku sertifikalı bay-bayan parfümleri,roll-onları
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Spreyler
Bitkisel ve sağlıklı spreyler
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Ürün Katalogu
Ürün Kataloğunu incelemek için tıklayınız
FİYAT LİSTESİ
Güncel Fiyat Listesini inceleyebiliriz.
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.