Ersağ Başarı Hikayeleri

basari

Denizli Çivril doğumlu iki çocuk babasıyım. 25 yıl Devlet memurluğu yaptıktan sonra emekliye ayrıldım. Yıllarca farklı şirketlerde aktif pazarlama yaptım. O dönemde çalışmış olduğum hiçbir firmadan ‘‘ Keşke bu işi yapmasaydım.’’ Dediğim bir iş olmadı. Benim için öncelikle yapacağım işte ürünler kadar çalıştığım firmanın geçmişi, çalıştığım firmanın geleceği bakışı, projeleri ön plandadır. Yıllarca bu sektörün içerisinde olduğum için çok yorulduğumu hissettim. Ve hiçbir iş yapmamaya karar verdim. Eşim ve ben emekli, kendi evim ve arabam olan maddi sıkıntıları olmayan bir kişi olarak, aktif pazarlama ve Network Marketing sistemlerinin beni yorduğunu düşünmüştüm.

Ersağ Şirketi’nin Kurucusu ve Yöneticisi olan Sayın BEKİR SARI ’yı çok iyi tanıyordum. Ailecek birlikte görüştüğüm bir kişi olduğu için çalışmalarından ve projelerinden hep haberim vardı. Kendisini tebrik ediyordum. Ersağ Şirketi 2006 yılında ürünlerini üretmeye başlamıştı. Bende ürünlerini o dönemde kullanıyordum. Eşim her bayanda olduğu gibi temizlik tutkunu idi. Her fırsatta eşim Ersağ firmasının ürünlerini Konsantre oluşundan dolayı daha ucuza geldiğini, eskisi kadar temizlik yaparken yorulmadığını, daha önceki temizlikte ellerinin tahriş olduğunu, hatta tuvalet ve banyo temizliğinde tıkandığını, ancak Ersağ ürünlerinin hiçbirinde bunları yaşamadığını söyledi.

Eşimin boynunda et beni vardı. Her gün düzenli olarak vücut losyonu kullanıyordu. İlerleyen zamanlarda rahatladığını gördük. Yine kızım yüksek topuklu ayakkabı giydiği için her gün  topuklarının ve parmaklarının ağrıdığını söylerdi. Bir gün Ersağ Masaj Losyonunu ayaklarına sürmüştü. Ayaklarının rahatladığını söyledi ve düzenli olarak kullanmaya başlamıştı. Zaten Ersağ ürünlerini kullanıyorduk fakat bu güzellikleri görünce benim Ersağ ürünlerine olan ilgim daha çok arttı.

Çünkü Ersağ ürünleri ilaç değildi. Ersağ ürünlerinin hiçbirisinin tedavi edici özelliği yoktu. Ersağ ürünleri temizlik ve kozmetik ürünleriydi. Buradan yola çıkarak temizlik ürünlerinin içeriğindeki RİTHA BİTKİSİ’Nİ araştırdım. Temizlik ürünlerinin içeriğinde kullanılan RİTHA Bitkisi’nin antibakteriyel bir bitki olduğunu kozmetik ürünlerinin içeriğinde kullanılan bazı bitki extratlarının Alternatif  Tıpta yardımcı malzeme olarak kullanıldığını okudum. Araştırmam bununlada bitmedi. 70’e yakın ürün çeşidi olan Ersağ üretmiş olduğu ürünleri kendisi mi üretiyordu? Bunu araştırdım ve bizzat  üretim yerlerinde gördüm; ‘ Tüm üretimler kendilerine aitti.’

Bu ürünler Sağlık Bakanlığı’ndan izin alınarak mı üretiliyor? diye şahsen Denizli İl Sağlık Müdürlüğü’ne müracaat ederek ürünlerin izinli olduğunu gördüm. Ersağ firmasının üretmiş olduğu temizlik ürünlerinin içeriğinde deterjanlarda kullanılan FOSFAT maddesinin olmadığı söyleniyordu. Fosfat’ın ne olduğunu çevreye zararlarını araştırdım. Ersağ Şirketi’nin fosfatla ilgili analizlerine baktım. Ve kendilerine teşekkür ettim. Merakım bunlarlada sınırlı kalmadı. Binlerce insan ‘Ersağ Firmasını  ve ürünlerini niçin bu kadar çok seviyor?’ diye araştırdım. Öncelikle fabrikasında çalışan kişilerin bazıları ise gerçekten ihtiyacı olan hatta öksüz ve yetimlerdi.

Anladım ki; Ersağ Firmasının önceliği ihtiyacı olanlara iş imkanı sağlamaktı.

Üye müşterilerinin bir çoğu tek maaşlı asgari ücretle çalışan evi kira olan insanlardı. Ancak bu insanların ekonomik özgürlükleri değişmiş, kendilerine güven gelmiş, evleri huzurla dolduğunu gördüm. Benim yıllarca yapmış olduğum ‘‘Yoruldum ve artık yapmayı düşünmüyorum’’ dediğim iş gibi değildi. Ersağ ürünleri her evde kullanılan ve ihtiyaç olan temizlik ürünleriydi. Dolayısıyla üründen alan kişilerin zarar etme şansı yoktu. Sizi yoran bir iş değil.

Aksine motivasyonunuzu artıran bir iştir.

İşte o gün karar verdim ve işe başladım. Hiç yorgunluk hissetmedim. Hiç bıkmadım ve usanmadım. İnsanların mutluluktan gülen gözlerini gördükçe çalışmalarımı dahada artırdım. Binlerce kişinin mutlu olmasına, kazanmasına, sağlıklı yaşamasına, katkıda bulundum. Kariyerimi tecrübemi tüm mesaimi Ersağ’a adadım. Çok mutluyum.

Çünkü ülkemin göz bebeği olan ERSAĞ  Firmasıyla ülkeme hizmet ediyorum.

                                                                                                                      KEMAL KARATAŞ 

                                                                                                                                                                         DENİZLİ

01 Mayıs 2015
2.040 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
ÜRÜN GRUPLARIMIZ
Bakım Ürünleri
Ersağ bakım ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Çamaşır Temizliği
Bitkisel içerikli ve hassas ciltler için fosfat içermeyen çamaşır temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Ersağ Kullanıcı Yorumları
Ersağ kullanıcı yorumları,ersağ kullananlar
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Genel Ev Temizliği
Bitkisel ve sağlıklı genel ev temizliği ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Jöleler
ersağ bitkisel jöleler
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Kişisel Temizlik
Bitkisel ve sağlıklı kişisel temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Kozmetik Ürünleri
Ersağ organik sertifikalı alkolsüz bitkisel kozmetik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Losyonlar
Ersağ losyonları
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Mutfak Temizliği
Bitkisel ve sağlıklı mutfak temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Parfüm & Roll-On
Ersağ alkolsüz ve organik koku sertifikalı bay-bayan parfümleri,roll-onları
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Spreyler
Bitkisel ve sağlıklı spreyler
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Ürün Katalogu
Ürün Kataloğunu incelemek için tıklayınız
FİYAT LİSTESİ
Güncel Fiyat Listesini inceleyebiliriz.
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.