Ersağ’da işimi nasıl büyütebilirim?-3. Yazı

Reklâm Yapmak ve Sunum Yapmak Arasındaki Farkı ANLAYIN!
ERSAĞ sisteminin reklâmını yaparken önemli olan bildiğin her şeyi anlatmak değil, karşındaki kişinin heyecanlanıp merak edeceği cümleleri kullanabilmektir. En önemli sır yapacağınız konuşmada nerede duracağınızı bilebilmektir. Reklâm yapmanızın amacı merak uyandırmaktır.
Yapılan en büyük hatalar REKLÂM ile SUNUM arasındaki farkın bilinmemesinden kaynaklanır. Ya sadece 3 dakikalık bilgi verirsiniz, ya da ortamınız müsait ise 1 saatlik sunum yaparsınız ve adayınızı siteme kayıt edersiniz. Ayaküstü veya telefonda tüm bilgileri verirseniz, daha ilk görüşmenizde ben anladım deyip, sizin asıl önemli İş toplantınıza gelmeyecektir. Reklâm ile Sunum arasında büyük bir KARADELİK vardır ve durmayı bilmezseniz adaylarınızı tek tek yutar L
Reklâmın asıl amacı merak ettirmek olduğu için doğru cümleleri kullanıp susmak çok önemlidir. Düşünsenize televizyonlarda her gün yapılan reklâmlarda hiç detay veriliyor mu? Amaçları sadece bizim meraklanıp o ürünü marketlerden almamızı sağlamak o kadar. Ancak o ürüne ulaştığımızda ürünü tam olarak anlayabiliyoruz.
Bizimde reklâm yaparken amacımız ya onları bir fırsat toplantısına getirmek, ya da 1:1 bir görüşme için randevü almak olmalı.
İyi bir reklâm yapabilmek için reklâm yaptığınız andaki ruh halinizin pozitif olması gerekmektedir. Unutmayın siz mutlu ve pozitif değilseniz karşınızdaki kişiyi de etkileyemezseniz.
Sohbetiniz esnasında işinizden bahsedebilmek için fırsat kollayın. Yani karşı tarafa ne iş yapıyorsunuz?’ veya hangi firma ile çalışıyorsunuz?’ gibi soruları sordurabilmelisiniz. Bunu sorduklarında şunu söyleyin: ‘Ben Dünya’da benzeri olmayan bir alışveriş sisteminin pazarlama ağını kuruyorum.’ Gerçekte benim yaptığımı yapacak olursanız iyi para kazanabileceğinizi düşünüyorum. Bu günlerde 30 dk gibi bir zamanınız varsa, bunu size anlatmak isterim. Bunu çok ilginç bulacağınızı düşünüyorum.
 Bir randevu alın yada almayın sohbetinizi pozitif bir notla bitirin ve kartvizitinizi vererek şunu söyleyin. ‘Gelecek Çarşamba görüşmeyi umut ediyorum. Veya eğer çok iyi bir ek kazanç elde etme konusunda karar verirseniz lütfen beni arayın.’
demeniz çok yarar sağlayacaktır.

Tanıdıklarınız İle Kontak Kurmak !
Kontak kurarken temel amacınız fırsatınızı karşı tarafa anlatabilmeniz için size gerekli olan zamanı ayırıp, bir araya gelmeniz konusunda onda yeterince ilgi uyandırmaktır.
Kesinlikle her şeyi o anda anlatmaya çalışmamalısınız; sadece sizi dinlemek üzere bir araya gelebilmeniz için randevulaşmaya çalışın. Buna özellikle telefon kontaklarında dikkat edin.

17 Haziran 2016
1.855 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
ÜRÜN GRUPLARIMIZ
Bakım Ürünleri
Ersağ bakım ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Çamaşır Temizliği
Bitkisel içerikli ve hassas ciltler için fosfat içermeyen çamaşır temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Ersağ Kullanıcı Yorumları
Ersağ kullanıcı yorumları,ersağ kullananlar
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Genel Ev Temizliği
Bitkisel ve sağlıklı genel ev temizliği ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Jöleler
ersağ bitkisel jöleler
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Kişisel Temizlik
Bitkisel ve sağlıklı kişisel temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Kozmetik Ürünleri
Ersağ organik sertifikalı alkolsüz bitkisel kozmetik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Losyonlar
Ersağ losyonları
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Mutfak Temizliği
Bitkisel ve sağlıklı mutfak temizlik ürünleri
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Parfüm & Roll-On
Ersağ alkolsüz ve organik koku sertifikalı bay-bayan parfümleri,roll-onları
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Spreyler
Bitkisel ve sağlıklı spreyler
ÜRÜNLERİ LİSTELE
Ürün Katalogu
Ürün Kataloğunu incelemek için tıklayınız
FİYAT LİSTESİ
Güncel Fiyat Listesini inceleyebiliriz.
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.