ERSAĞ İŞ FIRSATI

eee

ERSAĞ İŞ FIRSATI İLE TANIŞIN

Ersağ, sizlere satın alırken tasarruf edecebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz veya kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı sunuyor.

Eminiz sizin aktif çalışma hayatına katılmanızı engelleyen bir sürü sebepler vardır. Sırf bu sebeplerden dolayı kendi paranızı kazanamıyor, hayal ettiğiniz yaşamı yaşayamıyorsunuz öyle değil mi?

Size sunduğumuz iş fırsatı ile;

Güzel ve bakımlı olabilecek
Kendiniz, aileniz veya öğrenciyseniz okulunuz için vakit ayırabilecek ama aynı zamanda para kazanabilecek
Çalışma saatlerini kendiniz belirleyebileceksiniz.
Dünyanın, Türkiye’nin en güzel yerlerine seyahat edebilecek
Başarılarınızın karşılığında ödüller kazanacak ve takdir edileceksiniz
dersek inanır mısınız?

İnanması zor biliyoruz ancak Ersağ’a  inanan milyonlar bugün hepsini bir arada yaşama lüksüne sahip… Bugün 20’dan fazla ülkede yarım milyondan fazla kişi Ersağ’a inandı ve hayallerinin peşinden gitmeye karar verdi.

Biz Ersağ  olarak; sizlerin hayallerinden ilham alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve iş fırsatı modelimiz ile size kendinizi, güzelliğinizi keşfedebileceğiniz essiz bir fırsat sunmaktayız.

Üstelik sunduğumuz iş fırsatı için daha önce bir iş deneyiminizin olmasına gerek yok!

Çalışma saatleriniz ile ilgili özgürsünüz. Hobi olarak, yarı veya tam zamanlı iş yapma kararı tamamen size ait – patron sizsiniz! Ne kadar ilerleyeceğinize ve nasıl bir yaşam tarzı elde etmek istediğinize siz karar verebilirsiniz.

Üstelik ücretsiz yararlanabileceğiniz çeşitli eğitimler ve desteklerle tüm satış kariyeriniz boyunca Ersağ’dan destek alabilirsiniz.

Gelin siz de; Ersağ  ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun.

“Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun”

Ersağ ile nasıl kazanacaksınız?

Ersağ ile para kazanmanın 2 yolu vardır.

1-Ersağ ürünlerini satmak
Ersağ size her ay, Türkiye’de oluşturulan en yeni kozmetik,temizlik ve gıda takviye ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunmaktadır. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, müşterilerinizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

2-Kendi ekibinizi kurmak
Başkalarını Ersağ ’a  katılmaları için davet ederek kendi ekibinizi oluşturun. Sponsorunuz kendi ekibinizi kurma yolunda size yardım edecektir. Ayrıca Ersağ  Eğitimlerine katılarak ürünler, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz ekibiniz ile güzellik uzmanlığınızla ilgili bilgi ve tecrübelerinizi paylaşarak kendi hayallerinizi gerçekleştirme yolunda ilerlediğiniz gibi onların da hayallerini gerçekleştirmeleri için yardımcı olacaksınız.

Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyüyecektir.

Nasıl başlayacaksınız?

Ersağ  ile işe başlamak çok kolaydır.

Ersağ Danışmanı olarak kendiniz ve aileniz için  ürünleri ortalama %30 indirim ile satın alırsınız. Arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza kataloğunuzu gösterip siparişler alabilirsiniz. Dilerseniz satış yaparak ve kendi ekibinizi kurarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ersağ Satış Danışmanı olmak için ücretsiz üyelik  formu doldurun hayallerinize doğru bir adım atın.

28 Ekim 2016
1.597 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Ersağ WhatsApp İletişim