Ersağ Yeni Hedeflerini Açıkladı!

 competitive advantage, strategic marketing concept    

 12-14 Haziran 2015 tarihleri arasında Safran Termal Otelde gerçekleştirilen bronz ve üzeri kariyerlerimiz ile yapılan liderlik eğitimine katılan tüm sponsorlarımıza teşekkür ederiz.

Ayrıca etkili sunumlarıyla bizlerle birlikte olan İzgören Akademi’den Eğitmen Gökhan Okcu ve Eğitmen Zeynep Ertürk’e, aynı zamanda bizlere gösterdiği sıcakkanlı, ilgili, güleryüzlü hizmetleriyle bizleri ağırlayan Safran Termal Otel ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

            Bu eğitim programımızda şirketimizin 10 yıllık gelecek projesini planlayarak bundan sonraki çalışmalarımız bu doğrultuda etkin ve etkili bir şekilde devam edecektir.

Buna göre;

1)      2015 yılı sonuna kadar minimum 50 adet Gıda Takviyemiz olacaktır.

2)      2015 yılı içerisinde tekstil grubumuza başlayıp, 2016 yazına kadar üzerinizde iken bronzlaşmayı sağlayan deniz kıyafetlerimizin üretilmesi için çalışmalar sergilenecektir.

3)      10 yıllık projemizin içerisinde kadın pedi, çocuk bezi, bitkisel saç boyaları da yer alacaktır.

4)      2016 sömestr tatilinde Umre ziyareti (ayrıntılı bilgi en kısa zamanda duyurulacaktır.)

5)      Eğitime katılan ve mazeretleri dolayısı ile eğitime katılamayan bronz ve üzerindeki kariyerlerin gelecek 10 yıl için çalışma projesinin başlatılması, bu projenin ilk uygulaması 7-9 Ağustos 2015 tarihlerinde başlatılması planlanmıştır.

6)      Bu proje dahilinde her ilimizde büro müdürlerinin sayıları arttırılarak üyelerimize daha iyi hizmet verilmesi hedeflenmektedir.

7)      Devam eden araba promosyonumuza ilginin yoğunluğundan ötürü her yıl araba sayısı arttırılarak projemizin devam etmesi düşünülmektedir.

16 Haziran 2015
1.734 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Scroll Up Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Ersağ WhatsApp İletişim